نسخه‌ی Bora Purple دومین رنگ بنفش از گلکسی S22 محسوب می‌شود؛ اما برخلاف رنگ قبلی، این‌بار بنفش جدید در قسمت پشتی، برآمدگی دوربین و فریم گوشی تقریباً یکنواخت است.
به‌گزارش ورج، گلکسی S22 سامسونگ امروز با رنگ بنفش جدیدی معرفی شد که رسماً «Bora Purple» نام دارد. همان‌طور‌که در بیانیه‌ی مطبوعاتی این شرکت اشاره شده، Bora کلمه‌ای کره‌ای برای رنگ «بنفش» است. این گوشی در ۱۰ آگوست ۲۰۲۲ (۱۹ مرداد ۱۴۰۱) با همان قیمت گلکسی اس ۲۲ اصلی، یعنی ۷۹۹٫۹۹ دلار، فروخته می‌شود.

گفتنی است که مدل پایه‌ی اس ۲۲ از زمان عرضه‌ی سری در رنگی بسیار مشابه دردسترس بوده است که شرکت آن را «بنفش» می‌نامد؛ اما این رنگ قبلی بسیار روشن‌تر و نزدیک به صورتی و همچنین دو رنگ با جزئیات طلایی روی برآمدگی دوربین و اطراف فریم گوشی بود.
بنفش جدید کاملاً یکنواخت است و در قسمت پشتی، برآمدگی دوربین و فریم گوشی تقریباً یک رنگ است. در اطلاعیه‌ی سامسونگ، گفته شده است که دستگا‌ه‌های بیشتری با این طرح رنگی تا اواخر سال دردسترس خواهند بود.
سونیا چانگ از سامسونگ می‌گوید: «ما هیجان‌زده هستیم که Bora Purple را ابتدا برای S22 و نیز دستگاه‌های گلکسی جدید در اواخر سال جاری معرفی کنیم. با فروش رنگ جدید در ۱۰ آگوست و هم‌زمان با رویداد معرفی Unpacked بعدی سامسونگ، شاید زودتر نگاهی اجمالی به دستگاه‌های آینده بیندازیم.»
درحالی‌که رنگ بنفش قبلی فقط برای خرید مستقیم از سامسونگ دردسترس بود، رنگ بنفش جدید را علاوه‌بر فروشگاه آنلاین خود شرکت، فروشندگان مختلفی دردسترس قرار می‌دهند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط mohtavaclick