instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
اگرچه Mega Man به اندازه سایر بازی‌های کپکام نظیر Resident Evil یا Monster Hunter ورودی دریافت نکرده است اما بدون شک یکی از موفق‌ترین مجموعه‌های این ناشر ژاپنی به شمار می‌رود.
کپکام با انتشار گزارش مالی سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۲ میلادی رسماً تایید کرد که عناوین مختلف این فرانچایز، مجموعاً ۳۸ واحد میلیون واحد در سراسر جهان به فروش رفته‌اند. Mega Man، این مجموعه خاطره‌انگیز اولین بار در سال ۱۹۸۷ با عرضه نسخه‌ای با همین نام روی کنسول NES به جهانیان معرفی شد.
از آن پس مجموعه مذکور طی دهه‌های متوالی میزبان دنباله‌ها و اسپین‌آف‌های بسیاری از جمله Mega Man X، Mega Man Zero، Mega Man Legends و … بوده است. Mega Man Battle Network آخرین ورودی این سری محسوب می‌شود که تحت نام Legacy Collection تقریباً بعد از ۲۰ سال در بازه زمانی نامعلومی از سال ۲۰۲۳ باری دیگر در دسترس کاربران پلی استیشن ۴، نینتندو سوییچ و ایکس باکس وان قرار خواهد گرفت.
آخرین ورودی اورجینال سری Mega Man 11 به شمار می‌رود که کپکام آن را در سال ۲۰۱۸ منتشر کرد. هر چند کپکام هنوز از نسخه بعدی این مجموعه رونمایی نکرده اما مسلماً طرفداران خوش‌حال هستند که این مجموعه قدیمی بعد از دهه‌ها، هنوز هم به فروش قابل قبولی دارد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
خسته نباشید آقای ملکی
Rockman, And The Legend Still Continues
البته سال 1987 از مهم ترین سال های بازی های رایانه ای به شمار می ره نه از دیدگاه بهترین کیفیت بازی ها، بلکه از سمت تعداد عناوین جدیدی که این آثار به مجموعه های مهم و بلندی تبدیل شدند.
Megaman
Square’s Final Fantasy
Contra
Double Dragon
R-Type
Metal Gear
After Burner
Test Drive
Shinobi
Street Fighter
Phantasy Star
Megami Tensei
The Last Ninja
ممنونم مرد
کلا اون سال‌ها ن تنها عناوینی متولد شدن ک آینده صنعت گیم رو بنا گذشتن، بلکه مفاهیمی ب کار رفتن ک هنوز هم جریان دارن
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick