یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
جستجو در خودروبانک
در حدود یک سال از حضور شاهین سایپا در بازار خودرو کشور می گذرد. خودرو شاهین سایپا مانند تارا ایران خودرو از خودروهایی بود که در فضای تحریم صنعت خودرو کشور و ممنوعیت خود خواسته واردات در بازار حضور پیدا کرد تا شاید هیجانی را به این بازار راکد تزریق کند.
قیمت اولیه خودرو شاهین سایپا در ابتدا کمتر از 300 میلیون تومان اعلام شد و در ابتدای عرضه این خودرو با نرخ 291 میلیون تومان به دست تعداد معدودی مشتریان رسید. در بازار تشنه و محدود خودرو ایران در همان روزهای نخست تبلیغات و آگهی های فروش شاهین سایپا با قیمت های نجومی و در حدود 385 میلیون تومان در فضای مجازی منتشر شد و البته خریداران تمایلی به خرید خودروی شاهیت با این قیمت ها نشان ندادند و باعث روند نزولی قیمت خودرو شد. کاهش قیمت شاهین پایین باعث شد تا این خودرو نسبت به تارا ایران خودرو در اصطلاح بازار به قیمت تر و برای خرید ارزشمندتر شود.
در حال حاضر قیمت کارخانه‌ای این شاهین سایپا، 344 میلیون تومان و قیمت آن در بازار در بازار، حدود 365 تا 385 میلیون تومان است. این اعداد نشانگر این موضوع است که خریداران باید شاهین سایپا را در بازار حدود 35 تا 40 میلیون تومان گران‌تر از کارخانه‌ خریداری کنند.
این خودرو از یک موتور4 سیلندر 8 سوپاپه با حجم موتور1497 سی سی توربوشارژ بهره می‌برد. این پیشرانه حداکثر قدرت 110 اسب بخار در 5000 دور در دقیقه، حداکثر گشتاور 178 نیوتن متر در 2500 دور در دقیقه تولید می‌کند. بسته به مدل خودرو جعبه دنده پنج سرعته دستی یا شش سرعته اتوماتیک وظیفه انتقال نیرو را به محور جلو را برعهده دارد.

گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021
source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick