یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Jump to navigation
بازی نیمه نهایی پلی آف برای صعود به لیگ دسته دوم فوتبال کشور با جنجال های بسیاری همراه شد
تیم های داماش گیلان و کیا تهران روز گذشته (3 مرداد) در چارچوب بازی برگشت از نیمه نهایی پلی آف برای راهیابی به لیگ دسته دوم در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف هم رفتند.
به گزارش طرفداری، داماش توانست کیا را با حساب 2-1 شکست دهد و با توجه به تساوی بدون گل در بازی رفت، موفق شد جواز حضور در فینال پلی آف را به دست آورد. داماش در فینال به مصاف دارایی تهران می رود تا تکلیف آخرین تیم صعود کننده به لیگ دسته دوم مشخص شود.

بازی داماش و کیا اما حواشی عجیب و غریبی داشت. بازی از ساعت 19:30 در هوای بارانی و با حضور بیش از 12 هزار هوادار آغاز شد. بازی در نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید. روی یک صحنه نیز داماشی ها اعتقاد به خطای پنالتی داشتند که داور بازی، مهدی نورمحمدی چنین اعتقادی نداشت و این آغاز اعتراض های داماشی ها بود.
در 10 دقیقه ابتدایی نیمه دوم تیم کیا به گل رسید تا در آستانه صعود به فینال پلی آف قرار گیرد. حوالی دقیقه 60 اما اتفاق عجیبی رخ داد. داماشی ها باز هم اعتقاد به خطای پنالتی داشتند و کار به درگیری فیزیکی آنها با داور هم رسید. داور بازی را متوقف کرد و در حالی که انتظار می رفت بازی به دلیل برخورد فیزیکی با داور نیمه تمام بماند، با خواهش ناظر بازی ادامه پیدا کرد. اینجا حدود 8 دقیقه بازی متوقف بود.
اعتراض ها، هیجان و فشار هواداران در ادامه بازی به اوج خود رسید. حول و حوش دقیقه 80 و بعد از برخورد توپ به ران پای بازیکن کیا و اعتراض داماشی ها، مهدی نورمحمدی در سوت خود دمید و خطای پنالتی اعلام کرد. اشتباه بودن تصمیم داور به وضوح در فیلم مشخص است.
با این نتیجه باز هم تیم کیا راهی فینال می شد. داور هفت دقیقه وقت تلف شده اعلام کرده و در لحظات آغازین وقت های تلف شده داماش به گل دوم رسید. سریال اتفاقات عجیب ادامه داشت و بعد از اینکه داماش به گل دوم رسید، بسیاری از توپ های کنار زمین جمع شد. با هر بار بیرون رفتن، از سرگیری بازی زمان زیادی می برد و همین امر سبب شد تا داور پس از 10 دقیقه وقت تلف شده سوت پایان بازی را بزند. همین ادامه یافتن بازی بعد از 7 دقیقه هم اعتراضاتی از سوی داماشی ها در پی داشت.
اشتباه داور در اعلام پنالتی را نمی توان عامدانه دانست یا آن را زد و بند نامید. وقتی در لیگ برتر بیست و یکم آن همه اشتباهات عجیب و غریب دیدیدم، دیگر از بازی لیگ دسته سوم با آن هم حواشی و فشار روی داور چه انتظاری می توان داشت؟
همچنین باید گفت داور پیش از آن پنالتی داماش را ندید و همین ندیدن پنالتی اول بازی را جنجالی کرد.
بزرگ ترین اشتباه داور در بازی این بود که بعد از درگیری فیزیکی سوت پایان بازی را نزد و وقتی بازی را آغاز کرد فشار مضاعفی را روی خود احساس کرد. پس بیراه نیست اگر بگوییم داور به قدری تحت فشار بود که صحنه را ندیده و از روی اعتراض ها سوت اعلام پنالتی زد یا اینکه از روی ترس پنالتی اعلام کرد.
بازی ای که حین آن داماشی ها به داور معترض بودند، در دقایق پایانی کاملا برگشت و تیم کیا را معترض به خود دید. کیا حتی به ناظر بازی هم معترض است چرا که بعد از آن اتفاقات خواسته بازی از سر گرفته شود.
اینکه هر دو تیم برنده و بازنده به داور معترض باشند هم از آن اتفاقاتی است که فقط در فوتبال ایران می بینیم.
اخبار داغ 
نویسنده به طرز مشکوکی بدون شواهد مستدل سعی در تبرئه داور داره در حالی که نه تنها در این بازی به علت نفوذ مهدوی کیا در فدراسیون اتفاقات سوال برانگیزی رخ داد بلکه در لیگ برتری که ادعا میکنن از این اتفاقات زیاد رخ داده هم کسی نگفته اشتباهات داور غیر عامدانه رخ داده. در فوتبال فاسد ایران اون هم لیگ سه چطور ادعا میکنید اشتباه داور عامدانه نبوده؟ به عنوان کسی که بیش از نیم دهه عضو این سایت بوده انتظار دارم به وظیفه خودتون که پوشش اخبار فوتبال عمل کنید نه تبرئه کردن متهمین!
داماش عشقه . مخصوصا تیفوسی هاش . هنوزم مردم رشت پای داماش موندن و این جذابه. دلم برای ال گیلانو تنگ شده
این فیلم گذاشتید یک پنالتی سوخته داماش هست . لطفا فیلم دومین پنالتی که به نا حق برای داماش گیلان گرفته نشد بزارید …. داور خاست سر داماش ببره که نتونست .
خب بازی با ملوان برای ما کجا برگزار میشه؟
بخدا این تیم با هزار جور مشکلات و به عشق هواداران هنوز زنده است دیگه همین مونده طرفداری بر این تن خسته داماش هم تازیانه بزنه
کل استادیوم سردار جنگل ۱۳ هزار نفری هست که حتی نصفش هم پر نشده بود، بعد طرف نوشته ۱۲ هزار تماشاگر رفته بود ورزشگاه.
باز آخرش میاد اشک تمساح میریزه 😂
دوست عزیز ، تو بازی دیروز تمام سوت های پنجاه پنجاه به نفع تیم آقای مهدوی کیا زده شد و دوتا پنالتی تیم ما هم سوخت. قطعا دیروز حق برد با داماش بود
دوستان هوادار داماش، اگر اعتراض شما به تیتر بود که تیتر اصلاح شد
اما متن رو بخونید
اعتراض داماشی ها به دو پنالتی در متن اومده
فیلم پنالتی سوخته داماش هم به متن اضافه شد
انشالله که داماش خیلی زود به جایگاه اصلی خودش برگرده.
لنگی‌ها همه جا باید داور رو بخرن.
یه بار نشد جوانمردانه بازی کنن
آقای نویسنده عزیز ، چطور دو تا صحنه واضح داماش رو داور پنالتی نمی گیرد ، شما اگه رفاقتی با مهدی مهدوی‌کیا داری جور دیگه بعید اظهار دوستی کنی ، مگه میشه از دقیقه یک تا پایان بازی همه شماها به نفع آکادمی کیا بود ،شما به عنوان چه جایگاهی ادامه بازی داماش و آکادمی کیا رو اشتباه می بینی ، واقعا کار شما زشته ، کسی چیزی در مورد داماش گیلان میگه که با این همه هوادار عاشق فوتبال چرا باید دسته سوم باشیم ،واقعا چرا بخاطر نداشتن یک میلیارد تومان سهمیه تیم از لیگ دسته یک به راحتی نبود بشود ، آخه داماش گیلان دسته سه چیکار میکنه ، چرا از بازی پلی آف پارسال تو دسته دو چیزی نگفتید ، آره تو فوتبال ایران فقط باید پارتی داشته اگه مثل ما داماشی ها پارتی نداشته باشی محکم هستی که زنده زنده بمیری
درست هست که سطح مسابقات ممکنه پایین باشه ولی در بازی های اینچنینی که پلی آف و فینال گونه هستش باید از داواران باتجربه لیگ برتری استفاده کنن، با داوران کم تجربه ممکنه حق تیمی مثل داماش باز هم خورده بشه
دیروز داور بازی دو پنالتی رو برای داماش نگرفت و همین مسئله باعث شد بازی به جنجال کشیده بشه
رسانه بی طرف طرفداری اومده فقط یک فیلم از پنالتی گذاشته ولی فیلم های دیگه مسابقه رو قرار نداده ، هرکی ببینه فکر میکنه داماش به ناحق رفته بالا!
چرا درمورد خود تیم کیا صحبت نمیکنید که چطور اومد بالا؟! و خود هم گروهی هاشون درمورد قضاوت داورا مقابل این تیم چی میگن؟!
اصلا قرار نبود داماش با تیم کیا بازی کنه، به یکباره فدراسیون رای داد و این تیم خیلی شیک و مجلسی اومد بالا!
داور سوت پایان رو میزد و تیمی که فدراسیون هواش رو داره میرفت بالا خوشحال میشدین ؟!
مطمئن باشین داور بازی سوت پایان رو میزد اتفاقات به مراتب بدتری پیش می اومد ، هوادارا ی داماش تجربه بازی نیروی زمینی و اون داوری کثیف رو دارن ، فکر نمیکنم دیگه داخل این استادیوم اجازه بدن داور هرکاری دلش میخواد بکنه!
ضمن اینکه تو هر بازی 10 /12 هزار هوادار پشت این تیم هست، کمتر تیمی رو داخل ایران با این هوادار متعهد داریم . همین مسئله باعث شده تا بازم خیلی ها فشار بهشون وارد بشه ! متاسفانه کاری نمیتونین بکنین تو سطح پنجمم بره این تیم هوادار داره و خواهد داشت
لطفاً از روی یه عکس یا گفته دیگران مطلب ننویس بعد از برخورد توپ به پای بازیکن کیا به بازوی بازیکن برخورد می‌کنه در ضمن در نیم اول در یک صحنه مدافع کیا مثل دروازبان شیرجه میزنه و با دست توپ رو دفع می‌کنه که داور محترم خودش رو به ندیدن میزنه در نیمه دوم هم پشت شش قدم مدافع کیا بازیکن داماش رو سرنگون می‌کنه که بازم پنالتی نمیگیره
الکی واسه تیم مهدوی کیا ماست مالی نکن خدایی
داوری که این دو تا صحنه رو پنالتی نمیگیره، کرم داره:
https://www.instagram.com/tv/CgcOFYfqUQj/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
اینم دومی:
https://www.instagram.com/tv/CgcT0wCqdaH/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
در ضمن مربی حریف داشت یه موبایلو میداد به ناظر تا با یکی از سازمان لیگ صحبت کنه.
بارها سر این تیم بریده شده از جمله اون بازی سه سال پیش با نیروی زمینی. قرار نیست هر غلطی دلشون خواست بکنن و تماشاگر بگه دمت گرم. دم هر کی داورو زد گرم.
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick