یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
رییس کمیته ملی المپیک ماجرای ۲۰ هکتار زمین اخذ شده از گلف کشور بنابر تصمیم ملی را تشریح کرد و گفت: متاسفانه با این تصمیم در حق رشته گلف اجحاف شد.
به گزارش ایسنا، رضا صالحی امیری در بازدید از اردوی تیم ملی گلف ایران با بیان اینکه در جریان مسائل مربوط به رشته گلف هستم، اظهار کرد: متاسفانه در مورد گلف خطای استراتژیک صورت گرفت که این رشته لاکچری است و امکانات و تجهیزات آن را اعم از ۲۰ هکتار زمین اخذ کردند و ۲۰ هکتار از مجموعه زمین های گلف کشور کم شد.
وی ادامه داد: پرونده ای را در دادگاه برای بازگرداندن این ۲۰ هکتار زمین تشکیل دادیم و وکیل گرفتیم تا این زمین را به گلف باز گردانیم اما آن زمان تصمیم ملی بر این شد تا این ۲۰ هکتار از مجموعه گلف گرفته شود و وزارت ورزش مجبور شد از درخواست خود در این راستا منصرف شود ولی متاسفانه باید بگوییم که در حق گلف اجحاف شد.
رییس کمیته ملی المپیک با بیان اینکه درخواست کردیم به همین میزان فضا و امکانات در اختیار گلف در مختصات دیگری در تهران قرار گیرد، خاطرنشان کرد: متاسفانه باز هم به دلایل مختلف از جمله اینکه گلف لاکچری است، این هدف محقق نشد.
صالحی امیری افرود: گلف از جذاب‌ترین و بهترین رشته‌های ورزشی دنیا است و معتقد هستم با حضور رییس فدراسیون گلف می توان اقدامات بسیاری را برای این رشته ورزشی انجام داد.
وی با اعلام اینکه با رایزنی با وزارت ورزش و جوانان و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در راستای توجه و حمایت ویژه به گلف اقدام  خواهیم کرد تا امکانات مورد نیاز این رشته تامین شود، گفت: باید سرمایه گذاری خوبی در مورد گلف انجام شود و با سرمایه گذاری حداقلی، گلف می‌تواند حداقل ۱۰ تا ۲۰ سال آینده خود را تضمین کند.
رییس کمیته ملی المپیک افزود: سن در این رشته دخالت ندارد و این مسئله از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، علاوه بر این باید بدانیم در بخش بانوان مفهوم تبعیض نباید وجود داشته باشد در حالی که متهم به تبعیض هستیم و باید عملکرد خود را بهبود بخشیم.
صالحی امیری با اشاره به اینکه تا دو برابر هزینه اختصاص یافته به بخش مردان را به بخش زنان اختصاص خواهیم داد، عنوان کرد: در گلف به عدالت جنسیتی اعتقاد داریم و سرمایه گذاری در حوزه بانوان را برای وجهه کشور بسیار واجب می‌دانیم.
وی در پایان از تهیه بلیت های سفر تیم ملی گلف به جام جهانی پاریس از سوی کمیته ملی المپیک خبر داد و گفت: این کمترین کاری است که می توانیم برای این رشته ورزشی انجام دهیم.
انتهای پیام
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick