instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
برادران روسو در تازه‌ترین صحبت‌های خود اعلام کردند که رگی-ژان پیج گزینه مناسبی برای ایفای نقش جیمز باند بعدی خواهد بود.
کارگردانان فیلم The Gray Man یعنی برادران روسو (Russo Brothers) که با رگی-ژان پیج (Regé-Jean Page) همکاری داشته‌اند، در تازه‌ترین صحبت‌های خود فاش کردند که به نظرشان این بازیگر انگلیسی تبار گزینه مناسبی برای ایفای نقش جیمز باند بعدی خواهد بود.
با توجه به پایان کار دنیل کریگ (Daniel Craig) با مجموعه James Bond، شاهد نام‌های بزرگی همچون هنری کویل (Henry Cavill)، تام هاردی (Tom Hardy)، ادریس البا (Idris Elba) و رگی-ژان پیج در قامت ایفای نقش جیمز باند بعدی هستیم. این که کدام‌یک از بازیگران نام برده شده، شانس بیشتری برای تصاحب این نقش نمادین سینما را دارند، مسئله‌ای است که هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.
با این حال برادران روسو در طی مصاحبه با رادیو تایمز اعلام کرده‌اند که:
رگی-ژان پیج بازیگر فوق‌العاده توانمندی است. او از شخصیت کاریزماتیکی برخوردار بوده و توانایی انجام غیرممکن‌ترین کارها را دارد. ایفای نقش جیمز باند مسئله‌ای است که او به زیبایی می‌تواند آن را انجام دهد.
علی‌رغم این که تهیه‌کنندگان فرنچایز جیمز باند اعلام کردند ساخت فیلم بعدی به وقوع خواهد پیوست، اما پروسه انتخاب بازیگر آن زمان‌بر خواهد بود. در هر حال باید صبر کرد و دید که از بین گزینه‌های موجود، کدام بازیگر به عنوان جیمز باند بعدی سینما برگزیده خواهد شد. مسئله‌ای که قطعاً می‌تواند حواشی بسیاری را ایجاد نماید.
منبع: مووی‌وب
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
اصلا هم دورگه سفید سیاه بودنش ملاک نیست……
تو بگو حتی یک درصد 🤨🤨
The Evolution
ببین از شان کانری و پیرس برازنان و دنیل کریگ رسیدیم به چی
وقتیکه شعارهای مربوط به حقوق اقلیتهای نژادی و جنسی و…از حد معقول فراتر میره و به یک موج تهوع اور تبدیل میشه. الان کافیه یه سیاهپوست یا دو رگه یا اقلیت جنسی رو در یک اثر قرار بدن تا به به و چهچه و جایزه سرازیر بشه. دیگه شور قضیه رو دراوردن.
Nigga
…….به این ……
مامور ۰۰۷ یک انگلیسی سفید پوست و جنتلمن واقعی باید باشه .قرار نیست زن یا دورگه یا آسیایی یا هر چیز غیر باشه پیرس برازنان بسیار نزدیک بود به این شخصیت
احمق و احمق تر
دارم الان به پنج سال آینده نگاه میکنم که ما سفید پوست ها باید برای دفاع از حق خود اعتراض کنیم 😂😂😂😂
Matthew Macfadyen جیمز باند بعدی خواهد بود!
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick