اگر ایده‌ای در حوزه افترمارکت خودرو دارید برای رویداد پیچ کامپیتیشن شهریورماه تافردا آماده باشید.
سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.
استارتاپ استودیو تافردا که در تیرماه 1400 آغاز به کار کرده یکساله شد.
شرکت تدبیر انتخاب فردا که با برند استارتاپ استودیو تافردا فعالیت می‌کند، از دل نهادی خصوصی و صنعتی بیرون آمده است و با پشتوانه صنعتی خویش اقدام به سرمایه‌گذاری، شتابدهی و حمایت از استارتاپ‌های مرتبط با بازار خدمات پس از فروش خودرو می‌کند.
تمرکز اصلی استودیو تافردا در حوزه افترمارکت خودرو در زمینه موضوعاتی همچون بهبود و تقویت زنجیره تأمین و فروش قطعات خودرو، تعمیر و نگه‌داری بهینه خودرو، خدمات پرداخت مرتبط با خودرو و ارائه خدمات ارزش افزوده به صاحبان خودروها است.
علاوه بر حوزه خودرو، استودیو تافردا در سه حوزه گردشگری، فینتک و خدمات نوآوری نیز به سرمایه‌گذاری و فعالیت نوآورانه می پردازد.

استارتاپ استودیو چیست؟

استارتاپ استودیو که با اسامی دیگری همچون کارخانه استارتاپ یا ونچر استودیو شناخته می‌شود، سازمانی است که به‌طور پیوسته ایده‌ها را ارزیابی می‌کند و به کمک منابع و زیرساخت‌هایی که دراختیار دارد ایده‌های منتخب را تا تبدیل شدن به شرکت و ورود به بازار کار همراهی می‌کند.

ساختار استارتاپ استودیو تافردا

استارتاپ استودیو تافردا از چهار بازوی اصلی استودیو شتابدهی، استودیو توسعه محصول، استودیوی رشد و استودیوی توسعه سرمایه‌های انسانی تشکیل شده است.
در استودیو شتابدهی، استارتاپ‌هایی که درخواست جذب سرمایه دارند مورد بررسی و ارزیابی موشکافانه (due diligence) قرار می‌گیرند و در صورت داشتن معیارهای لازم، استودیو اقدام به سرمایه‌گذاری در استارتاپ و ارائه خدمات شتابدهی را انجام می‌دهند.
استودیو توسعه محصول تافردا با استفاده از مخزنی از نیروهای متخصص در حوزه‌های طراحی و توسعه محصولات دیجیتال، به‌عنوان یک واحد توسعه نرم افزار، مسئولیت توسعه چابک و باکیفیت محصولات دیجیتال مورد نیاز استودیو را بر عهده دارد.
استودیوهای رشد و توسعه سرمایه‌های انسانی نیز، با دراختیار داشتن ساختار و تیم توانمند و مستعد به کسب و کارهای نوپای شکل گرفته درون استودیو یا تیم های خارج از استودیو خدمات متنوعی در زمینه رشد و بازاریابی و همچنین جذب و آموزش و نگهداشت سرمایه‌های انسانی، ارائه می‌کنند.
ما در استارتاپ استودیو تافردا در تلاش هستیم تا به‌عنوان یک هم‌بنیان‌گذار متخصص، متعهد و توانمندی در کنار کارآفرینان و تیم های کارآفرین مستعد و توانمند که در زمینه موضوعات مورد نظر ما فعالیت می‌کنند قرار گرفته و به روند رشد و بالندگی آن‌ها سرعت بدهیم.

تافردای یکساله

استارتاپ استودیو تافردا طی مدت یکسال گذشته علاوه بر جذب سرمایه‌های انسانی و تکمیل ساختار سازمانی‌، روی یک استارتاپ در حوزه گردشگری به نام دلیل ایران سرمایه‌گذاری کرده، که خدمات فینتک به گردشگران عرب‌زبان ارائه می‌کند. همچنین ۵ استارتاپ درون مجموعه کلید خورده و در مراحل مختلف روند توسعه قرار دارند.
جشن یکسالگی تافردا

چگونه درخواست جذب سرمایه برای تافردا ارسال کنم؟

اگر در 3 حوزه افترمارکت خودرو، گردشگری و فینتک فعالیت می‌کنید و دارای کمینه محصول اولیه هستید و به تعداد قابل قبولی از مشتریان سرویس دهی کرده‌اید، می‌توانید ازطریق فرم جذب سرمایه برای استارتاپ‌ درخواستتان را ثبت کنید.

برنامه‌های پیش‌روی تافردا

استارتاپ استودیو تافردا در شهریورماه 1401 یک رویداد رقابت استارتاپی برگزار خواهد نمود. تمرکز اصلی این رویداد روی حوزه افترمارکت خودرو است.
در این رویداد تیم ها بعد از ثبت نام ازطریق فرم شرکت در مسابقه و ارزیابی اولیه، در روز برگزاری رقابت اقدام به معرفی استارتاپ خود به داوران و سرمایه‌گذاران می‌نمایند. در ادامه روند این رویداد، داوران استارتاپ‌های شرکت‌کننده را براساس معیارهای مشخص از پیش تعیین شده داوری می‌کنند و برندگان براساس نظرات داوران انتخاب خواهند شد.
برای ثبت‌نام در رویداد پیچ کامپتیشن از لینک زیر اقدام کنید.
شرکت در پیچ کامپیتیشن
این رویداد در دو بخش ایده و استارتاپ برگزار می‌شود. در بخش ایده، صاحبان ایده باید ایده‌ای که بازار مناسبی دارد را انتخاب نمایند. در بخش استارتاپ شرکت‌کنندگان باید دارای تیم، محصول اولیه، تراکنش و اندازه بازار مناسب باشند.
برای حضور تمامی کارآفرینان در اقصی نقاط ایران، این رویداد به صورت آنلاین و در طی یک روز برگزار خواهد شد.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط mohtavaclick