یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
دیدار دوستانه تیم های فوتبال پرسپولیس و مس کرمان با صحنه های درگیری زیادی همراه بود تا داور مسابقه مجبور شود بارها از کارت‌های زرد و قرمز خود استفاده کند.
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، دیدار دوستانه پرسپولیس و مس کرمان از ساعت ۱۹ در ۴ وقت ۳۰ دقیقه‌ای برگزار شد که در پایان با تساوی یک – یک به پایان رسید.
– پیش از شروع بازی، یحیی گل‌محمدی به کادر فنی تیم کرمانی خوش‌آمد گفت و دقایقی با آنها صحبت کرد.
– ترکیب پرسپولیس در آغاز بازی: علیرضا بیرانوند، گئورگی گولسیانی، مرتضی پورعلی‌گنجی، دانیال اسماعیلی‌فر، علی نعمتی، میلاد سرلک، سروش رفیعی، محمد عمری، محمدمهدی احمدی، سعید صادقی و شرزود تمیروف بود.
ترکیب مس کرمان نیز را در آغاز بازی: آرمان شهدادنژاد، میلاد خدایی، حسن مرادی فر، امیرحسین عسگری، جلال عبدی، محمد صبوری، حسین پورامینی، علیرضا قادری، میثم آقایی، سامان تورانیان، مهرداد آوخ تشکیل دادند.
– در دقیقه ۱۰، نفوذ دانیال اسماعیلی‌فر از سمت راست باعث شکل گرفتن یک ضربه کرنر شد. سانتر سعید صادقی روی این کرنر با ضربه سر تمیروف همراه شد که با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.
– در دقیقه ۲۰، ضدحمله بازیکنان مس با یک شوت از سوی مهرداد آوخ همراه شد که این توپ از بالای دروازه به بیرون رفت. در ۳۰ دقیقه دوم بازی امید عالیشاه و سیامک نعمتی به جای محمد عمری و محمدمهدی احمدی وارد زمین شدند.
– در دقیقه ۳۵ شوت از راه امید عالیشاه با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.
– بازی از سوی یاران مس کرمان درگیرانه دنبال می‌شد که چند خطا روی پرسپولیسی‌ها با کارت زرد به بازیکنان تیم میهمان همراه شد. در یکی از صحنه‌های خطا به نفع پرسپولیس، سعید صادقی به دلیل اعتراض به داور از زمین اخراج شد. در ادامه با هماهنگی دو تیم پرسپولیس مجدداً با ۱۱ نفر به بازی ادامه داد.
– در دقیقه ۴۲ ارسال امید عالیشاه روی ضربه ایستگاهی برگشت داده شد که شوت سروش رفیعی از پشت محوطه جریمه با اختلاف کم به بیرون رفت.
– در دقیقه ۵۰، ضدحمله مسی‌ها در محوطه جریمه پرسپولیس خطرساز شد که داور جدال پورعلی‌گنجی و مهاجم مس را پنالتی تشخیص داد. پنالتی تیم مس به گل تبدیل شد تا بازی ۱-۰ شود.
– در دقیقه ۵۵، ارسال عالیشاه روی ضربه کرنر در برگشت باز هم به سروش رفیعی رسید که این بار شوت فنی این بازیکن با اختلاف کمی به اوت رفت.
– در آغاز ۳۰ دقیقه سوم، ترکیب پرسپولیس کاملاً تغییر کرد و به غیر از بیرانوند این بازیکنان در زمین حاضر شدند: فرشاد فرجی، ابوالفضل سلیمانی، سیامک نعمتی، محمدمهدی احمدی، علی جودکی، علیرضا رضازاده، امید عالیشاه، امید فهمی، علیرضا خدادادی و محمد عمری.
– در این وقت پرسپولیس بازهم سراپا حمله بود و مس کرمان با تمام نفرات در زمین خودی دفاع می‌کرد.
– در دقیقه ۶۴، عمری با یک حرکت انفرادی دو نفر را دریبل زد و با یک شوت زمینی تا آستانه باز کردن دروازه حریف پیش رفت اما شوتش بعد از برخورد با دفاع حریف به کرنر رفت.
– سه دقیقه بعد امید فهمی، بازیکن امیدهای پرسپولیس پشت محوطه صاحب توپ شد که شوت او با اختلاف به بیرون رفت.
– در دقیقه ۸۵، خطا روی سیامک نعمتی پشت محوطه جریمه گرفته شد. امید عالیشاه پشت ضربه ایستگاهی قرار گرفت و به زیبایی با یک شوت فنی گل تساوی را به ثمر رساند.
– پرسپولیس امروز در حالی به مصاف مس کرمان رفت که ۶ بازیکن خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت. کمال کامیابی‌نیا، مهدی ترابی، حامد پاکدل، مهدی عبدی، وحدت هنانوف و وحید امیری غایبان پرسپولیس در این بازی بودند.
– در آغاز ۳۰ دقیقه پایانی، احمد گوهری، مهدی نجات و امیرمحمد امیری وارد زمین شدند.
– پرسپولیس با ترکیبی کاملاً جوان در این نیمه برای گلزنی تلاش کرد و چندین موقعیت خوب هم داشت که از آنها استفاده نکرد.
– قضاوت این بازی بر عهده امیر عرب‌براقی بود.
این دیدار با تساوی یک – یک پرسپولیس و مس کرمان همراه بود.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick