یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد از واژگونی اتوبوس یرجند – شیراز در محور یزد به ابرکوه خبر داد و گفت: این حادثه ۲۲ مصدوم بر جا گذاشت.
محسن حرازی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: اتوبوس بیرجند – شیراز ساعت ۴:۴۷ صبح امروز در کمربندی ابرکوه، بعد از پمپ بنزین، روبروی مسجد خاتم الانبیا(ع) واژگون شد.
وی افزود: بلافاصله سه تیم امداد و نجات همراه با تجهیزات مورد نیاز از پایگاه های امداد و نجات جاده ای شهید حیدری و مسجد امام خمینی(ره) ابرکوه با دو خودرو آمبولانس و یک دستگاه خودرو نجات به محل حادثه اعزام شدند.
حرازی زاده عنوان کرد: این حادثه ۲۲ مصدوم داشت که بلافاصله تیم های امدادی هلال احمر با دیگر نیروهای امدادی اورژانس و آتش نشانی مشغول به امدادرسانی و اقدامات اولیه درمانی پرداختند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد ادامه داد: دو نفر از حادثه دیدگان سرپایی و پنج نفر از مصدومان توسط آمبولانس هلال احمر و ۱۵ نفر از مصدومان با آمبولانس اورژانس به نزدیک ترین مرکز درمانی انتقال داده شدند.
وی از هموطنان خواست، در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث با شماره ۱۱۲ برای دریافت خدمات امداد و نجات در هر ساعتی از شبانه روز تماس برقرار کنند.
علت حادثه توسط پلیس در دست بررسی است اما به نظر می رسد ترکیدگی لاستیک، عامل این حادثه بوده است.
ویژه:

source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick