instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
اطلاعات لو رفته جدید Warzone، سلاح‌های کاملا جدیدی که در فصل پنجم برای این بازی بتل رویال عرضه می‌شوند را فاش کرده است.
فصل چهارم Warzone سلاح Vargo-S Assualt Rifle را برای بازیکنان به ارمغان آورد که بسیاری فکر می‌کنند می‌تواند نتیجه یک بازی را تغییر دهد. علیرغم عرضه یک سلاح کاملا جدید، طرفداران هنوز مجذوب سلاح‌های منتشر نشده‌ای هستند که توسط افراد در فایل‌ها یافت می‌شود و به لطف به‌روز‌رسانی جدید، جزئیاتی در مورد هر دو سلاحی که در فصل 5 عرضه می‌شوند، پیدا شده است.
فاش‌کننده معروف Call of Duty با نام Reality، نه تنها اطلاعاتی در مورد همکاری Umbrella Academy و نسخه بتای Modern Warfare 2 Campaign را فاش کرده است، بلکه اطلاعاتی در مورد دو سلاح منتشر نشده را نیز در دسترس قرار داده است. آپدیت جدید فصل 4 با نام Reloaded، کد جدیدی را به فاش‌کنندگان اطلاعات ارائه کرد که به Reality اجازه داد نام هر دو سلاح جدیدی که در فصل پنجم به Warzone می‌آیند را پیدا کند. دو اسلحه جدید فصل پنجم EX1 (EM1) و RA 225 نام دارند.
برخی از طرفداران در نظرات پست توییتر حدس می‌زنند که این سلاح‌های جدید چه چیزی می‌توانند باشند؛ یکی از کاربران اظهار داشت که صدای آن‌ها مانند تفنگ تک تیرانداز و یک تفنگ ساچمه‌ای است. سایر کاربران حدس می‌زنند که EX1 (EM1) به دلیل شباهت اسمی، می‌تواند شبیه به EM1 جنگ پیشرفته یا EM2 جنگ سرد Black Ops باشد. اگر اینطور باشد، می‌توانیم یک اسلحه Assualt Rifle جدید یا یک بازسازی از تفنگ لیزری سنگین جنگ جهانی دوم از Advanced Warfare را در فصل پنجم Warzone و Vanguard شاهد باشیم.
این در حال حاضر تمام اطلاعاتی است که ما در مورد سلاح‌های منتشر نشده فصل پنجم Warzone در اختیار داریم، اما برای اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
وای . دوباره 100 گیگ آپدیت
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick