instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
فیلم موردانتظار «Killers of the Flower Moon» به کارگردانی مارتین اسکورسیزی و با بازی لئوناردو دی‌کاپریو برای انتشار در سال 2023 برنامه‌ریزی شد.
در حالی که در فصل فیلم‌های تابستانی هستیم، طرفداران درحال پیش‌بینی فیلم‌های بالقوه جایزه اسکار هستند و یکی از مورد انتظارترین مدعیان این جایزه، فیلم جدید مارتین اسکورسیزی، «Killers of the Flower Moon»، با بازی لئوناردو دی‌کاپریو و رابرت دنیرو است. به نظر می‌رسد طرفداران باید تا سال دیگر برای تماشای فیلم معمایی هیجان‌انگیز اسکورسیزی صبر کنند زیرا گزارش شده است که این فیلم برای اولین بار در جشنواره کن 2023 به نمایش درخواهد آمد.
پس از نمایش در جشنواره کن، این فیلم به صورت سراسری اکران خواهد شد. بسیاری از فیلم‌های بالقوه اسکار در گذشته مسیر مشابهی را طی کرده‌اند، از جمله فیلم «Once Upon a Time In Hollywood» به کارگردانی کوئنتین تارانتینو که ابتدا در جشنواره کن به نمایش درآمد و با بودجه 90 میلیون دلاری خود موفق به فروش 374 میلیون دلاری در باکس آفیس جهانی شد. این فیلم نامزد دریافت ده جایزه اسکار شد و جایزه بهترین بازیگر مکمل مرد را برای برد پیت به ارمغان آورد.
با این وجود فیلم «Killers of the Flower Moon» شبیه به فیلم تارانتینو نیست زیرا این فیلم با بودجه 200 میلیون دلاری خود برای بازگشت سرمایه حتما باید در سینماها اکران شود و پخش در پلتفرم‌های پخش خانگی برای آن موفق نخواهد بود. با اسم‌های بزرگی همچون اسکورسیزی، دی‌کاپریو و دنیرو پشت «Killers of the Flower Moon»، این فیلم شروع خوبی داشته است. با وجود اینکه آخرین فیلم اسکورسیزی، «Silence»، در باکس آفیس موفق عمل کرد، جدیدترین فیلم او پتانسیل تکرار موفقیت فیلم «The Wolf of Wall Street» را با فروش 400 میلیون دلاری دارد.
داستان این فیلم که براساس رمانی با همین نام ساخته شده است، مجموعه قتل‌های افراد بومی آمریکا بعد از کشف نفت در زمین‌هایشان را دنبال می‌کند. پرونده‌ای که موجب شکل گیری سازمان FBI شد. وقتی این داستان جذاب را با قدرت فیلم‌سازی اسکورسیزی و بازی دی‌کاپریو و دنیرو ترکیب کنید، این فیلم معمایی قطعا در زمینه فروش و نقد فیلم موفق عمل خواهد کرد.
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
خیلی هم عالی. از زمان معرفی اش، این فیلم برای من مورد انتظارترین فیلم بوده و مطمئنم ناامیدم نمیکنه. احتمالا به زودی شاهد تریلر هم خواهیم بود‌.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick