instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
کوین فایگی در تازه‌ترین صحبت‌های خود فاش کرده که در فیلم Fantastic Four قرار نیست منشأ این گروه روایت شود.
استودیو مارول در کامیک‌کان امسال برنامه‌های هیجان‌انگیزی را برای فازهای 5 و 6 رونمایی کرد که یکی از آن‌ها اکران فیلم Fantastic Four در سال 2024 خواهد بود. این اثر که آغازگر فاز ششم دنیای سینمایی مارول می‌باشد، برخلاف فیلم‌های قبلی که طی دو دهه اخیر ساخته شده بود، برروی منشأ این گروه متمرکز نخواهد بود.
کوین فایگی (Kevin Feige) طی مصاحبه با خبرگزاری هالیوود ریپورتر اعلام نموده که:
اکثریت مردم با منشأ چهار شگفت‌انگیز آشنا هستند و می‌دانند که چه بر سر این گروه آمده است. به همین دلیل به نظر شما بهتر نیست که این داستان تکراری را نادیده گرفته و اتفاق جدیدی را رقم بزنیم؟ ما برای به ارمغان آوردن این اتفاق بسیار هیجان‌زده هستیم.
آشنا بودن بینندگان با این گروه مسئله کاملاً درستی می‌باشد؛ زیرا تا به الان 3 فیلم از چهار شگفت‌انگیز ساخته شده که برروی منشأ شکل‌گیری قدرت‌هایشان متمرکز بوده است. پس منطقی است که کوین فایگی و استودیو مارول خواهان روایت اتفاق جدیدی باشند.
در هر حال باید تا انتشار اطلاعات بیشتر از این پروژه، از جمله اعلام بازیگران آن صبر کرد و دید که مارول چه برنامه برای این گروه پراهمیت دنیای خود دارد. تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۲۴ (۱۸ آبان ۱۴۰۳) زمانی خواهد بود که طرفداران مارول می‌توانند شاهد اکران فیلم Fantastic Four در سینما باشند.
منبع: مووی‌وب
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
وایییی لعنتی اول قبل از اینکه تیتر پست رو بخونم عکس 4 آبی رو دیدم فکر کردم ترایلر یا تاریخ عرضه ای لیکی چیزی از متروید پرایم 4 هستش نزدیک بود سکته هرو بزنم که چشم افتاد به اسم fantastic 4 و برجک هام رو مورد عنایت ویژه قرار داد
البته نه که بدم بیاد از 4 شگفت انگیز ولی در برابر متروپرایم 4 هیچه برام
ایول
براش خیلی هایپم امیدوارم مارول خراب نکنه
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick