افشاگری خوش‌سابقه می‌گوید اپل در ابتدا قصد داشت مک پرو مجهز به پردازنده‌ی M1 را عرضه کند؛ اما در نهایت تصمیم گرفت عرضه‌ی این کامپیوتر را با هدف استفاده از تراشه‌ی M2 لغو کند.
مارک گارمن، افشاگر خوش‌نام بلومبرگ، در مصاحبه‌ی جدیدی پیش‌بینی‌های خود درباره‌ی آینده‌ی کامپیوترهای سری مک اپل را مطرح کرده است. گارمن در بخشی از مصاحبه‌اش گفته است که اپل کامپیوتر پرقدرت مک پرو را به پردازنده‌ی M1 مجهز کرد و قصد داشت آن را عرضه کند؛ اما در‌نهایت تصمیم گرفت منتظر تولید پردازنده‌ی M2 Pro بماند. گارمن می‌گوید که مدل جدید مک پرو در اواخر سال جاری میلادی معرفی و سپس در سال ۲۰۲۳ عرضه می‌شود.
مارک گارمن پیش‌تر در مقاله‌ای گفته بود اپل روی کامپیوتر مک پرو با پردازنده‌های M2 Ultra و M2 Extreme کار می‌کند. همچنین، او ادعا کرد که ابعاد مدل جدید مک پرو کوچک‌تر از مدل فعلی خواهد بود؛ اما طراحی را حفظ خواهد کرد. گارمن درباره‌ی مدل جدید مک مینی نیز صحبت کرده است. او می‌گوید مک استودیو شباهت زیادی به مک مینی دارد؛ به‌همین‌دلیل، دور از انتظار است که تولیدکننده‌ی آیفون بخواهد مک مینی را بازطراحی کند.

مارک گارمن می‌گوید اپل افزون‌بر مک پرو جدید،‌ روی آی‌مک پرو مجهز به اپل سیلیکون نیز کار می‌کند. براساس پیش‌بینی‌های گارمن، آی‌مک پرو جدید سال آینده‌ی میلادی از راه می‌رسد. گارمن پیش‌تر گفته بود آی‌مک پرو بزرگ‌تر از مدل ۲۴ اینچی فعلی خواهد بود؛ اما طراحی مشابهی خواهد داشت. 9to5Mac می‌نویسد افشاگر بلومبرگ قبلاً ادعا کرده بود که مدل جدید آی‌مک پرو در سال ۲۰۲۲ از راه می‌رسد.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط mohtavaclick