یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
رقابتهای تکواندو قهرمانی نونهالان جهان با حضور چهار نماینده ایران از فردا یکشنبه در بلغارستان آغاز می شود.
به گزارش خبرنگار مهر، پنجمین دوره رقابتهای تکواندو نونهالان قهرمانی جهان با حضور ۶۶۹ تکواندوکار از بیش از ۹۰ کشور جهان از روز پنجشنبه ششم مردادماه به میزبانی بلغارستان در سالن ورزشی «آرمتس» شهر صوفیه آغاز و چهار روز به طول خواهد انجامید. در روز نخست ۱۰۲ تکواندوکاران در اوزان ۶۵- و ۶۵+ کیلوگرم پسران، ۲۹-، ۳۳- و ۵۱- کیلوگرم دختران به میدان می‌روند که تیم ملی ایران در چهار وزن نماینده دارد.
محمد عرفان زارع در وزن ۶۵- کیلوگرم در اولین دیدار «کارلو مارینانوویچ» از کرواسی را پیش رو دارد و در صورت برتری به مصاف «دانیل مونتانارو» از مکزیک می‌رود. در وزن ۶۵+ کیلوگرم امیر حسین ولی محمدی دور نخست به دیدار «خدایتوف جواهیرجون» از ازبکستان می‌رود و در صورت برتری یکی از تکواندوکاران قزاقستان و مغولستان را پیش رو دارد.
در بخش دختران و در وزن ۲۹- باران جمالی لیوانی در اولین دیدار با «واپنیک کسنیا» از آمریکا پیکار می‌کند و در صورت برتری به مصاف «استایکویو آیکاترینی» از یونان می‌رود. ساینا علیپور در وزن ۵۱- کیلوگرم که ۲۹ تکواندوکار حضور دارند، دور نخست را با قرعه استراحت پشت سر می‌گذارد و در ادامه با برنده ایتالیا و هلند مبارزه می‌کند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick