یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
در  این مقاله قصد داریم لیستی از بهترین دکتر پیکر تراشی در جردن را در اختیار شما قرار دهیم دعوت می کنم تا پایان این مبحث با ما همراه باشید. اگر در زمره افرادی هستید که از اضافه وزن رنج می برید و با وجود رژیم و ورزش مداوم به اندام ایده آل نرسیده اید و برای رسیدن به این هدف تصمیم به پیکر تراشی دارید حتما این عمل را نزد بهترین دکتر پیکر تراشی در ایران انجام دهید تا ضمن حفظ سلامت بدن، اطمینان کاملی از نتیجه عمل داشته باشید. این جراحی به روش های مختلفی انجام می شود که بعد از معاینه توسط پزشک متخصص با توجه به شرایط فیزیولوژی بیمار نوع مناسب برای وی تشخیص داده می شود ضمن این که هر کدام از روش های عمل پیکرتراشی مزایای منحصر به خود را دارند.
در پیکر تراشی به روش غیر تهاجمی ساختار چربی های سطحی و اضافی زیر پوست در نقاط مختلف بدن نظیر شکم، پهلو، بازوها و ران از طریق لوله کانولا توسط پزشک تنها با ایجاد یک برش یک سانتی در ناحیه مورد نظر، هدف قرار داده می شود در این روش بدون آن که سایر بافت ها و عروق بدن در آن نواحی آسیبی ببینند بافت چربی شکسته شده و از همان نقطه نیز آن را خارج می کنند و در نهایت اندام در بخش مورد نظر به فرم ایده آل، زیبا و استاندارد می رسد و یا این که از چربی تخلیه شده برای افزایش حجم اعضای دیگر استفاده می شود.
بهترین دکتر پیکر تراشی براساس مهارت و تجربه ای که دارد سعی می کند تا نیاز و خواسته های بیمار را به نحو احسن انجام دهد و در صورتی که بیمار انتظاران غیر معقولانه ای از نتیجه جراحی داشته باشد بایستی حتما به او گوشزد کرده و او را از نتیجه درخواست نامعقول آگاه کند.
پیکر تراشی به چند روش قابل انجام است و پزشک باید با توجه به آنچه که بیمار مدنظر دارد بهترین و مناسب روش را انتخاب و اجرا کند به گونه ای که نتیجه نهایی براساس انتظار بیمار باشد. از آنجا که انجام این عمل زیبایی با حساسیت های بالایی همراه است از این رو توصیه می کنیم به بهترین دکتر پیکر تراشی در جردن مراجعه کنید. حتما برای انتخاب بهترین دکتر پیکر تراشی در جردن، قبل از اقدام برای تعیین وقت عمل یک جلسه مشاوره با پزشک مورد نظرتان داشته باشید و درباره نحوه جراحی و دوره نقاهت بیماری و… سوالات خود را بپرسید.
دکتر امیر دریانی در سال 1384 با مدرک دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز فارغ التحصیل شد و در سال 1386 به عنوان دستیار تخصص جراحی عمومی در همین دانشگاه شروع به تحصیل کرد و بیش از 10 مقاله به نام وی در ژورنال های برتر به عنوان محقق برتر به چاپ رسیده است و  در سال 1390  از این مقطع فارغ التحصیل شدند و پس از آن فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی از دانشگاه شهید بهشتی تهران را نیز دریافت کردند.
از سوابق دکتر امیر دریانی می توان به عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران، فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی-درمانی شهید بهشتی، فلوشیپ بازسازي میکروسرجري و انکوپلاستیک پستان دانشگاه Sapienza ایتالیا اشاره کرد و اکنون به عنوان یکی از بهترین دکتر پیکر تراشی در جردن شناخته شده می باشند.
خدمات:
آدرس: جردن، پايين تر از پل ميرداماد، سر سپيدار، جنب بانک پارسيان، ساختمان مهرگان، طبقه اول، واحد دو
شماره تماس: 02188884100- 02188856920
دكتر رفيع پرنيا دارای تخصص جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی کرمان و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران است و یکی از بنیانگذاران جراحی پلاستیک و زیبایی در غرب کشور می باشد.
از سوابق دكتر رفيع پرنيا عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى، عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيک و زيبايى(IPRAS)، عضو انجمن جراحان پلاستيک و زيبايى ايران، عضو جامعه جراحان ايران را می توان نام برد.
خدمات:
آدرس: جردن، بالاتر از تقاطع میرداماد، کوچه قبادیان شرقی، پلاک ،5 طبقه دوم، واحد 7
شماره تماس: 02188879877
دکتر افسانه ثنایی با تخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی از دانشگاه علوم پزشکی تهران است که  از سال 1377 بعد از اتمام تحصیلات فعالیت اختصاصی خود را در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی آغاز کردند و اکنون با سابقه 20 ساله یکی از بهترین دکتر پیکر تراشی در جردن می باشند.
خدمات:
آدرس: جردن، بالاتر از چهار راه جهان کودک، برج نگین، طبقه 3، واحد 301
شماره تماس: 02188662276
دکتر مهدی جعفری دارای مدرک پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی کرمان، تخصص جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی گیلان و فوق تخصص جراحی پلاستیک زیبایی از دانشگاه شهید بهشتی تهران می باشند و به مدت سه سال در دانشگاه علوم پزشکی شیراز به عنوان یکی از اعضای هیات علمی فوق تخصص جراحی پلاستیک سابقه تدریس داشته اند.
خدمات:
آدرس: جردن، بین میرداماد و چهار راه جهان کودک، برج نگین ، طبقه 11 ، واحد 1103
شماره تماس: 02188880171- 02188880172
دکتر آرش نجف بیگی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی را در دانشگاه تهران گذراندند و مدرک  فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران را دریافت کردند و به عنوان یکی از فعال ترین و بهترین دکتر پیکر تراشی در جردن می باشند.
از سوابق دکتر آرش نجف بیگی عضو هیات علمی دانشگاه، عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی، عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی را می توان نام برد.
خدمات:
آدرس: جردن – بالاتر از تقاطع حقانی – خیابان کیش – پلاک 45 – طبقه چهارم شرقی – زنگ 7
شماره تماس: 02186081875- 02186084326
قبل از انجام این عمل زیبایی بایستی نکاتی را رعایت کنید تا در زمان عمل با هیچ گونه مشکلی مواجه نشوید و عمل راحت و موفقی داشته باشید که این نکات به قرار ذیل است:
کلام آخر
پیکر تراشی یکی از جراحی های زیبایی برای از بین بردن چربی های موضعی و اضافی در اندام های مختلف بدن است لذا باید حتما در انتخاب پزشک متخصص نهایت دقت خود را به کار ببرید در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم 5 تا از بهترین دکتر پیکر تراشی در جردن را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز بتوانید به بهترین جراح پلاستیک در تهران برای انجام این عمل زیبایی مراجعه کنید.
نوشته بهترین دکتر پیکر تراشی در جردن【سال1401 】❤️ + لیست 5 تایی اولین بار در پزشکا ❤️ | بهترین سایت پزشکی و زیبایی در ایران. پدیدار شد.
source
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick