هواوی می‌گوید اکنون ۳۰۰ میلیون دستگاه در حال استفاده از HarmonyOS 2 هستند. این سیستم‌عامل برای دستگاه‌های مختلفی مثل گوشی، تبلت و تلویزیون منتشر شده است.
براساس گفته‌های ریچارد یو، مدیرعامل گروه تجاری مصرف‌کننده در هواوی، سیستم‌عامل اختصاصی این شرکت یعنی HarmonyOS 2 اکنون روی ۳۰۰ میلیون دستگاه نصب شده است. هواوی با معرفی HarmonyOS 3 قصد دارد تعداد کاربرانش را افزایش دهد.
HarmonyOS هواوی صرفاً محدود به گوشی‌های هوشمند نیست و برای تنوع بالایی از دستگاه‌ها مثل تبلت و تلویزیون نیز ارائه می‌شود. ریچارد یو فروردین‌ماه امسال تعداد دستگاه‌های مجهز به HarmonyOS را ۲۴۰ میلیون اعلام کرده بود.
جدیدترین نسخه از HarmonyOS تغییراتی روی رابط کاربری اعمال می‌کند و یک‌سری قابلیت‌های جدید مثل اتصال دستگاه‌های مختلف به یکدیگر را ارائه می‌دهد. HarmonyOS جدید انیمیشن‌های بهتری دارد و عملکرد آن بهینه شده است.
از زمان تحریم هواوی توسط ایالات متحده و قطع رابطه‌ی تجاری با گوگل، چینی‌ها به‌دنبال توسعه‌ی سیستم‌عاملی اختصاصی بوده‌اند تا وابستگی خود به شرکت‌هایی مثل گوگل را از بین ببرند. HarmonyOS برپایه‌ی اندروید توسعه داده شده و توانسته است در بین کاربران چینی به محبوبیت قابل قبولی برسد.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط mohtavaclick