یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
ورمزیار: قبل از حواشی باید از اسکوچیچ حمایت می‌شد/ فدراسیون نیاز به رئیس استخوان خرد کرده دارد
بازیکن سابق تیم ملی فوتبال گفت: شاید بیانیه فدراسیون پس از ابقای اسکوچیچ در راستای دفاع صد درصدی از سرمربی باشد ولی ای کاش قبل از به وجود آمدن این مشکلات از او دفاع می‌کردند.
صادق ورمزیار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال کشورمان و سفر اسکوچیچ به ترکیه برای بازدید از تمرینات برخی تیم‌های ایرانی، اظهار داشت: وضعیت تیم ملی فقط با حضور اسکوچیچ در محل تمرین تیم‌ها مشخص نمی‌شود. باید تمهیداتی مثل اردوها و بازی‌های تدارکاتی فراهم کرده و شرایط آمادگی به وجود آورند تا بتوان بازیکنان و کادرفنی را در کنار هم نگه داشت. 
وی افزود:‌ البته پس از حواشی اخیر با ابقای اسکوچیچ تا حدی تیم نسبت به قبل به آرامش رسیده و ماندن او هم تصمیم خوبی بود. اردوی خوب می‌تواند رفاقت‌ها را بیشتر و چالش ایجاد شده بین سرمربی و برخی بازیکنان را کمتر کند تا با هارمونی در جام جهانی شرکت کنیم. در ایجاد این همدلی و هماهنگی نیز خود فدراسیون فوتبال و سپس کادرفنی نقش اول را دارند. باید روحیه تیمی به بازیکنان انتقال پیدا کنند و بتوانند کنار هم قرار بگیرند.
بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص اینکه فدراسیون فوتبال پس از تصمیم گیری درمورد ابقای اسکوچیچ در بیانیه‌ای اعلام کرد از این به بعد با هرکسی مخل نظم تیم ملی شود، برخورد قاطعانه‌ای خواهد داشت و آیا با صدور چنین بیانیه‌‌ای می‌توان همدلی را به اعضای تیم بازگرداند، گفت: هیچ بازیکنی حق ندارد در کار مربی تیم ملی دخالت کند یا درموردش نظر بدهد. شاید این بیانیه هم در راستای دفاع صد در صدی از سرمربی باشد ولی ای کاش قبل به وجود آمدن این مشکلات، از اسکوچیچ اینگونه دفاع می‌کردند تا این صحبت‌ها بین بازیکنان رد و بدل نشود. 
ورمزیار اضافه کرد: قطعا اکنون هم با ابقای اسکوچیچ، بازیکنانی که موافق وی بودند جور دیگری به مخالفان نگاه می‌کنند ولی فدراسیون، کادرفنی، اسکوچیچ باید این موضوع را حل کنند. قطعا همه اعضای فدراسیون، بازیکنان و مربیان تیم ملی برای سرافرازی پرچم ایران کار می‌کنند و وظیفه‌شان است اتحاد و همدلی را به وجود بیاورند تا بتوانند در اردوها آرامش داشته باشند. 
وی درمورد دیدار دوستانه تیم ملی با اروگوئه، توضیح داد: بازیکنان تیم ملی مدت‌ها است در کنار هم حتی تمرین خوبی نیز نداشته‌اند و قطعا نه فقط اروگوئه بلکه هرچه بیشتر بازی‌ کنیم، آماده‌تر خواهیم شد. اروگوئه تیم بزرگ و قوی‌ای است و تقابل با چنین تیمی سبب می‌شود نقاط ضعف ما بیشتر مشخص شود. این وضعیت به ما کمک خواهد کرد تا به سراغ رفع این نقاط ضعف برویم. 
پیشکسوت فوتبال کشورمان درخصوص انتخابات آتی فدراسیون، گفت: امیدوارم هرچه خیر و صلاح است اتفاق بیفتد. فوتبال ما نیاز به نیروهایی دارد که در مدیریت این رشته استخوان خرد کرده باشند و دست‌شان برای جذب اسپانسر باز باشد تا بتواند فدراسیون را از لحاظ مالی اقناع کند. باید مدیری روی کار بیاید که با تمام توان کار کرده و روی شجاعت، صداقت و ایمان خود تصمیم‌گیری کند. 
ویژه :
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فوتبال ایران است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick