instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
بازسازی اثر تحسین شده‌ی استودیوی Visceral Studios قرار است اوایل سال 2023 منتشر شود. این طور که به نظر می‌رسد Dead Space Remake قدم مهمی در نزدیک شدن به این تاریخ عرضه برداشته است.
بازی Dead Space Remake، ساخته‌ی Motive Studios، در حال نزدیک شدن به تاریخ عرضه‌ی ژانویه‌ی 2023 خود است. در ماه می بود که صحبت از نزدیک شدن این بازی به فاز آلفا شد. حال در یک توئیت جدید Motive Studios تایید کرده که این بازی وارد فاز آلفا شده است. تیم توسعه‌ی بازی احتمالا در حال حاضر مشغول کار بر روی بتای بازی است و این یعنی روند توسعه‌ی بازی طبق برنامه پیش می‌رود.
بازسازی Dead Space قرار است از نظر بصری یک ارتقای درست و حسابی برای بازی اصلی باشد و قرار است شاهد محیط‌ها و اشیای آپدیت شده باشیم. هم‌چنین صدای برخی از سلاح‌ها مثل Plasma Cutter و Plasma Rifle هم تغییر کرده است. از نظر گیم‌پلی گفته شده که شاهد طراحی کاملا از نوی بخش‌های بدون جاذبه هستیم و یک سیستم قطع عضو جدید هم به بازی اضافه شده است.
بازی Dead Space Remake در تاریخ ۷ بهمن ۱۴۰۱ (۲۷ ژانویه ۲۰۲۳) برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5 و پلتفرم PC عرضه خواهد شد. این بازی بر روی هر دو کنسول از صوت سه بعدی پشتیبانی خواهد کرد و فاقد صفحات بارگذاری خواهد بود. هم‌چنین برخلاف Dead Space 3 خبری از پرداخت درون برنامه‌ای نخواهد بود.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
Good
دوستان عزیزی که از ریمیک لست ۱ ایراد میگیرین
بهتون قول میدم این ریمیک هم تغییر زیادی در گیم پلی نخواهد داشت و قیمتی بین ۴۰ تا ۵۰ دلار خواهد داشت گرافیک و تکسچر ها رو میبرن بالا
فقط چون اون گیم مال سونی و ناتی داگ هستش اومدین بهش برچسپ cash grab زدین
یکم از حرفایی و نظراتی که میگین تو سایت خجالت بکشید
مخصوصا یه بنده خدایی با اسمAL1K1NG
ولی خوب یه جواب دندون شکنی بهت دادم ولی از اون ور گیمفا تایید اش نکرد
یه نصیحت از من به تو
بازی برای ایکس تو نمیاد نمی‌خواد راجبش نظر بدی
برو بشین سر کراس فایر خودت و تا آخر سال لذت ببر
اگه این تغییرات رو داده باشن ریمیک واقعای میشه و ریمستر رو به جا ریمیک به مردم نمیندازن
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick