instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
جیمز گان تصاویر تازه‌ای را از آخرین دورهمی بازیگران Guardians of the Galaxy 3 منتشر کرده که نمایانگر خداحافظی آنان از MCU می‌باشد.
یک هفته از کامیک‌کانی که میزبان پخش تریلر Guardians of the Galaxy 3 بوده می‌گذرد و طرفداران مارول منتظر ارائه اطلاعات بیشتر حول محور این فیلم می‌باشند. با این حال کارگردان این مجموعه، جیمز گان (James Gunn) در تازه‌ترین تصاویری که از پشت صحنه این فیلم منتشر کرده، آخرین دورهمی بازیگران محافظین کهکشان 3 را نشان داده است.
در این تصاویر که خود گان نیز در آن حضور دارد، شاهد حضور بازیگرانی همچون جنیفر هلند (Jennifer Holland)، کارن گیلان (Karen Gillan)، کریس پرت (Chris Pratt) و زوئی سالدانیا (Zoe Saldana) هستیم. در ادامه می‌توانید شاهد این تصاویر باشید:
فیلم محافظین کهکشان 3 از اهمیت بالایی برای دنیای سینمایی مارول برخوردار است. زیرا نه تنها شخصیت آدام وارلاک با هنرنمایی ویل پولتر (Will Poulter) را وارد MCU می‌کند، بلکه پایان کار این گروه را نیز رقم خواهد زد. با توجه به تریلر به نمایش درآمده در مراسم کامیک‌کان، لحن فیلم سوم این مجموعه تاریک‌تر از فیلم‌های پیشین خواهد بود.
فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 در تاریخ 3 مه 2023 (13 اردیبهشت 1402) در سینما اکران خواهد شد.
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick