instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
کمپانی MGM حق ساخت فیلم Tomb Raider 2 را از دست داد و فیلم بعدی از این مجموعه یک ریبوت تازه خواهد بود.
فیلم مهاجم مقبره (Tomb Raider) با بازی آلیسیا ویکاندر (Alicia Vikander) در نقش اصلی در سال ۲۰۱۸ میلادی روی پرده سینماها اکران شد و توانست به موفقیت قابل قبولی دست پیدا کند. این فیلم ریبوتی از مجموعه فیلم‌های اقتباسی از این بازی‌ها بود و با استقبال نسبتا خوبی از سوی طرفداران روبه‌رو شد.
پس از آن نیز ساخت دنباله‌ای برای آن در دستور کار قرار گرفت اما توسعه این پروژه با مشکلات فراوانی روبه‌رو بود و اکنون نیز با مشکل بسیار بزرگی مواجه شده است. گزارش‌های تازه حاکی از آن هستند که کمپانی MGM حق ساخت فیلم بر اساس این بازی‌ها را از دست داده است و همین باعث شده تا کمپانی‌ها و استودیوهای مختلف به دنبال خرید حقوق این آثار باشند و مزایده بزرگی شکل بگیرد.
این به معنای آن است که فیلم بعدی اقتباسی از فرنچایز «توم ریدر»، یک ریبوت خواهد بود و احتمالا آلیسیا ویکاندر برای نقش‌آفرینی در نقش لارا کرافت در آن حضور نخواهد داشت. میشا گرین (Misha Green) در حال توسعه فیلم «مهاجم مقبره ۲» بوده است و اولین نسخه فیلم‌نامه فیلم را نیز در ماه مه سال ۲۰۲۱ میلادی آماده کرده بود.
خود میشا گرین نیز قرار بود سکان کارگردانی فیلم را در دست داشته باشد. از سوی دیگر، آلیسیا ویکاندر نیز به بازگشت به این نقش بسیار امیدوار بوده است. این در حالی بود که کمپانی ام‌جی‌ام به ساخت فیلم «مهاجم مقبره ۲» به صورت رسمی چراغ سبز نشان نداده بود.
اولین فیلم‌های اقتباسی از مجموعه «مهاجم مقبره» با بازی آنجلینا جولی (Angelina Jolie) در نقش اصلی بود و همین سبب شد که لارا کرافت به شخصیت برجسته‌ای در دنیای سینما تبدیل شود. به دنبال آن نیز آلیسیا ویکاندر توانست به خوبی از عهده این نقش بربیاید. حالا مشخص نیست که بازیگر بعدی این نقش چه کسی خواهد بود.
در حال حاضر آینده دنیای سینمایی «مهاجم مقبره» در هاله‌ای از ابهام قرار دارد اما پس از اینکه کمپانی جدیدی حقوق این آثار را بدست بیاورد، مطمئنا ساخت فیلمی تازه بر اساس آن کلید می‌خورد. در هر صورت، فعلا باید منتظر خبرهای تازه بود.
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick