یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Jump to navigation
روسونری می خواهد مهاجم 30 ساله ایرانی پورتو را به خدمت بگیرد. 
مهدی طارمی به یکی از گزینه های میلان تبدیل شده است. 
طرفداری ‌| بر اساس گزارش رسانه پرتغالی رکورد و تایید کالچو مرکاتو، میلان می خواهد در بازار نقل و انتقالات تابستانی 2022 مهدی طارمی را به خدمت بگیرد تا بتواند گزینه های بیشتری در خط حمله داشته باشد، یک بازیکن که بتواند با عملکردش آمار خط حمله روسونری را بهبود ببخشد. 
 میلان که همین حالا هم به امضای قرارداد با شارل دکتلار نزدیک شده است، می خواهد به تقویت ترکیب خود برای فصل آینده با هدف دفاع از عنوان قهرمانی و صعود به مراحل بالای لیگ قهرمانان اروپا ادامه دهد. روسونری در همین راستا مهدی طارمی را با توجه به سطح عملکردش در رقابت‌های داخلی و اروپایی زیر نظر گرفته است. گفته می شود که رقم پیشنهاد ارائه شده توسط میلان برای جذب مهدی طارمی، 26 میلیون یورو است. 
اخبار داغ 
احتمالا قیمت به ریال بوده. مالدینی با این پول هالند رو هم راضی نمیشه بخره بر فرض که هالند بخواد تازه 😄
هرسال ازین حرفا میزنن اخرشم هیچ
بخدا شایعه کامل دروغ
طارمی بنظرم سزاوار بازی تو یه تیم بزرگ هست واقعا مخصوصا که پورتو رو زدن ترکوندن این فصل دیگه چیزی ازش باقی نمونده
شایعه محضه میلان 26تا خرج نمی کنه
با اینکه اینتری هستم اما خیلی لذتبخش و قابل افتخار هست که طارمی به یه باشگاه بزرگ مثل میلان بره اما سه جای کار خیلی میلنگه.
اول اینکه جناب مالدینی بازیکن ۳۰ساله به بالا نمیخره مگر اینکه رایگان یا با عدد خیلی خیلی کم مثل ژیرو یا زلاتان باشه.
دوم اینکه میلان همین الان پیشنهاد ۳۰،۳۵ میلیونی به بروخه داده و قصد خرید حکیم زیاش رو هم داره که چه قرضی یا دائم برای میلان کم هزینه نداره و بعد جذب اوریگی و دائمی کردن فلورنزی و مسیاس و بستن قرارداد دکتلار و زیاش ، بعید میدونم بودجه ۲۶ میلیون یورویی برای طارمی داشته باشه.
سوم هم اینکه پورتو از ژانویه سال پیش تا الان ویتینیا ، کونسیسائو ، فابیو ویرا ، امبمبا ، سرجیو اولیویرا و از همه مهمتر لوییز دیاز رو فروخته و نه نیاز مالی داره که فروش بزرگ داشته باشه و نه مهره بزرگ یا ستاره برای جایگزینی مهمترین ستاره تیمش داره که بخواد بفروشه طارمی رو.
اما باز همه چیز ممکنه و قابل افتخارم هست که باشگاه های بزرگ به هموطنامون و بازیکنای ایرانی لینک بشن.
چرته چرت چرته
اخبار فیک.اولا میلان به ندرت واسه بازیکنای بالای ۳۰ سال تلاش میکنه اگرم بخره مگر رایگان باشن و یه چی در حد ژیرو.لونوقت بیاد ۲۶ تا واسه طارمی بده؟اخبار زرد رسانه های داخلی رو قالب میکنن به خبرگزاری های خارجی
باعث افتخاره که اولا یک ایرانی و دوما یک بوشهری به یکی از با اصالت ترین تیم های تاریخ بپیونده و در شهراورد دلا مادونینا هتریک کنه :)))
با آرزوی موفقیت برای مهدی عزیز ❤️
بهترین جا برای بازیکن های سن بالا ایتالیاست اونم به دلیل سبک بازی هاشونه، مثالش ژیرو و زلاتان
۲۶ میل به طارمی ۳۰ ساله؟ اونم مالدینی؟ باشه بهش میگم
بازیکنای ایرانی برای لیگ قالپاق و پرتقال خوبه
ایشالا
خبر فیک کار کنین زخم کنین با میلان
فیک فک نکنم
اینو باید تایرن بگیره بعد از علی کریمی ستاره ای نداشتن
اگر واقعا میلان همچین پیشنهادی داده باشه نشون میده طارمی جز بهترین مهاجمای جهانه که تو سی سالگی میلان ک وضع مالی خوبی نداره همچین پیشنهادی راش میده
۳ تا مهاجم دارن بعدم فقط پیشنهاد فنر رسمیه از این خبر ها زیاده اونموقع هم که هنوز پورتو نرفته بود رسانه ها از این تیما زیاد اسم میاوردن
عجب خبری عالیه خخخخخ.
واقعا خنده دار همچین چیزی جز خبر ورزشی و خود پرتغالی ها جایی نذیدم .میلان اگه پول داشت بوتمان میگرفت ک واجب بوذ نه دنبال طارمی نه همچین پولی میده
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick