instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
کارگردان سابق سری Assassin’s Creed، اشرف اسماعیل (Ashraf Ismail)، که چندی پیش از یوبیسافت (Ubisoft) اخراج شده بود، اکنون در تنسنت (Tencent) مشغول به کار است.
اشرف اسماعیل سابقه‌ی کارگردانی دو نسخه‌ی Origins و Valhalla را از این مجموعه دارد. پس از آنکه اتهاماتی مبنی بر خیانت به همسر و سوءاستفاده از قدرت در محل کار بر او وارد شد، شرکت یوبیسافت او را در ماه اوت 2020 اخراج نمود.
اکنون، شرکت بازی‌سازی چینی تنسنت طی مصاحبه‌ای با رسانه‌ی Axios اعلام کرده است که اسماعیل در حال حاضر در مقام مشاور کارگردان ایده‌پرداز گروه استودیویی تیمی (TiMi Studio Group) فعالیت می‌کند. اگرچه این شرکت به جزئیات آن اشاره نکرده و نامی از محل دقیق کار او نبرده است، اما بنا بر ادعای یکی از منابع داخلی، به نظر می‌رسد که او از ژوئیه‌ی 2021 عضو یکی از استودیوهای زیرمجموعه‌ی تنسنت در شهر مونترئال بوده است.
بنا بر گزارش مذکور، اعضای این استودیو را تعدادی از کارکنان سابق شعبه‌ی مونترئال یوبیسافت (Ubisoft Montreal) تشکیل می‌دهند و برخی از آنان در گذشته، همراه با اشرف اسماعیل روی مجموعه‌ی Assassin’s Creed کار کرده بودند.
سخن‌گوی گروه استودیویی تیمی در مصاحبه با Axios گفت:
در مدتی که با اشرف همکاری داشته‌ایم، او رفتار حرفه‌ای خود را حفظ کرده و اشتیاق خود به یادگیری و رشد از منظر تیمی و فردی را دائماً بروز داده است. ما در تلاشیم تا برای تمامی کارکنانمان، فضای کاری سالم و قابل احترامی را ایجاد کنیم و همینطور که شاهد رشد و گسترش تیممان هستیم، این کار را ادامه می‌دهیم.
گروه استودیویی تیمی که در سال 2008 تأسیس شده بود، شهرت کنونی‌اش در غرب را مدیون Call of Duty Mobile است که از عرضه‌ی اولیه‌ی خود در نوامبر 2019 تاکنون، 650 میلیون بار دانلود شده است. علاوه بر آن، بازی موبایل Honor of Kings که با الهام از League of Legends ساخته شده و دائماً در رتبه‌بندی بازار جهانی بازی‌های موبایل، رتبه‌های چشمگیری کسب می‌کند، ساخته‌ی دیگر این استودیو است.
از دیگر ساخته‌های تیمی می‌توان به Pokémon Unite برای نینتندو سوییچ و موبایل، و پروژه‌ی بعدی آن‌ها که با همکاری ایکس باکس ساخته می‌شود، اشاره کرد. همچنین، بر اساس آمار Reuters، این استودیو در سال 2020 موفق به کسب درآمدی 10 میلیارد دلاری شد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
“اشرف اسماعیل؟”
این چه اسمیه؟
کله سیاه‌ خاورمیانه‌ای رو چه به بازی سازی؟
جمع کنید بابا
از نظر علمی فکر کنم در سطح بالایی باشه ولی از نظر اخلاقی نه !
همون طور ک می دونید ایشون ب دو نفر ت…ور کرده ولی شما اینو ندیدید
چرا؟
چون توی ناتی داگ و یا راکستار و اکتی این اتفاق نیوفتاده تا بولد بشه هفته ایی سه تا خبر ازش بیاد
کرانچ و اینجور چیزا فقط برای وقتیه ک نمی تونن ب بازی گیر بدن می رن سراغ اینا و استادیو ها ی بزرگ
بهترین راه برای تخریب یه بازی وقتی خود بازی اونقدر خوب هست ک نمی شع ازش ایراد گرفت
یک سوال مگه این مشکلات اخلاقی نداشت؟یعنی چون تو یوبی بود مشکل داشت الان رفته با یک ناشر دیگه کار میکنه مشکل نداره؟
چه قوانین عجیبی.
رفت، گند بزنه به تنسنت://///// تا ۳ ماه آینده خبرش می‌یاد.
اتهام؟ همه چی اثبات شد قبولم کرد-چه ناشیانه هم کار کرده بود😂😂
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick