instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
کوین فایگی مدیر استودیو مارول در جدیدترین مصاحبه خود به فیلم Deadpool 3 اشاره کرده و آن را اثری بزرگ و متحول‌کننده خطاب کرده است.
پس از خریداری کمپانی فاکس قرن بیستم توسط دیزنی، طرفداران دنیای سینمایی مارول سرانجام به آرزوی دیرینه خود رسیدند و بالاخره شاهد حضور مردان ایکس در این دنیای سینمایی هستند. یکی از کاراکترهایی که طرفداران به شدت منتظرش هستند نیز ددپول است.
اینکه استودیو مارول قرار است چگونه ددپول را به این دنیای سینمایی معرفی کند، هنوز مشخص نیست اما فیلم ددپول ۳ (Deadpool 3) به گفته کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر استودیو مارول، اثری بزرگ و متحول‌کننده خواهد بود. کوین فایگی در مصاحبه تازه خود در همین رابطه گفته است:
ما در دنیای سینمایی مارول، آثار برجسته و متحول‌کننده‌ای همچون فیلم جنگ داخلی (Civil War)،‌ جنگ ابدیت (Infinity War) و فیلم رگناروک (Ragnarok) ساخته‌ایم و به دنبال آن هستیم تا همین کار را با فیلم «ددپول ۳» انجام بدهیم. حضور در دنیای رایان رینولدز می‌تواند بسیار سرگرم‌کننده و جذاب باشد.
مدیر استودیو مارول با نام بردن چنین فیلم‌های برجسته و بزرگی از دنیای سینمایی به این موضوع اشاره دارد که آن‌ها اهداف بسیار بزرگی برای فیلم «ددپول ۳» در نظر دارند و همین می‌تواند بیننده‌ها را به این اثر بسیار امیدوار کند.
هر کدام از این فیلم‌های نامبرده شده توسط کوین فایگی، آثاری برجسته هستند که به معرفی کاراکترهای مهمی پرداختند و اتفاقات بسیار مهم و تاثیرگذاری در دنیای سینمایی مارول رقم زدند. از همین رو، انتظار می‌رود که فیلم «ددپول ۳» نیز با معرفی شخصیت‌های تازه، رویدادی مهم را در دنیای سینمایی مارول شکل بدهد.
همانطور که کوین فایگی اشاره کرده، رایان رینولدز (Ryan Reynolds) همانند دو فیلم قبلی بار دیگر نقش اصلی فیلم «ددپول ۳» را بازی خواهد کرد. شاون لوی (Shawn Levy) که قبلا در فیلم مرد آزاد (Free Guy) و فیلم پروژه آدام (The Adam Project) با رایان رینولدز همکاری داشته، سکان کارگردانی سومین فیلم ددپول را در دست دارد. نویسنده‌های فیلم اول یعنی پاول ورنیک (Paul Wernick) و رت ریس (Rhett Reese) نیز نویسنده فیلم‌نامه فیلم «ددپول ۳» هستند.
نکته دیگر در مورد فیلم «ددپول ۳» اینکه بر خلاف آثار قبلی مارول که با رده سنی PG-13 ساخته شدند، قرار است دارای رده سنی R باشد و همین این اثر را به اولین فیلم مارول با رده سنی R تبدیل می‌کند. در حال حاضر تاریخ اکرانی برای فیلم «ددپول ۳» اعلام نشده است.
منبع: movieweb
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick