یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Jump to navigation
گولسیانی ابراز امیدواری کرده با پرسپولیس جام قهرمانی را بالای سر ببرد
گولسیانی درباره حضورش در پرسپولیس صحبت هایی را انجام داده است.
به گزارش طرفداری، مدافع تازه وارد پرسپولیس درباره پذیرش پیراهن پرسپولیس به مهر گفت:
من خیلی فکر می‌کنم که چه کلمه‌ای جز افتخار می‌توانم بگویم اما واقعا چیزی بهتر از این نیست که خیلی خوشحالم پیشنهاد پرسپولیس را قبول کردم. به طور واضح از امضای قرارداد با پرسپولیس خوشحالم. مشتاقانه منتظر شروع فصل جدید بازی‌های لیگ برتر و جام حذفی هستم. انتظار می‌کشم تا این دیدارها شروع شود و با هواداران برای هر بازی آماده شویم. من همیشه برای چالش‌های جدید آماده هستم و پذیرای آنها هستم. خودم را برای بازی با پیراهن این تیم هر روز آماده می‌کنم.
 
«نمی توانم بگویم چه اتفاقی در آینده برای من و در جریان بازی‌ها می افتد». مدافع یک متر و ۹۳ سانتی متری پرسپولیس درباره انتظار از او به عنوان یکی از بلندقامت ترین مدافعان لیگ برتر برای گلزنی در ضربات آزاد برای تیمش ضمن بیان این جمله گفت:
تنها چیزی که واضح است و من می‌توانم بگویم نهایت تلاشم برای تیم است تا موفق شویم. مهم‌تر از همه چیز این است که تیم در بازی‌ها پیروز شود و سپس دستاوردهای شخصی مورد توجه قرار می‌گیرد. با بردن تیم میلیون‌ها هوادار خوشحال می‌شوند و این از هر چیز دیگری ارزشمندتر است.
گولسیانی در پاسخ به اینکه آیا فقط استقلال و سپاهان را به عنوان جدی ترین رقیبان پرسپولیس در مسیر قهرمانی می‌داند گفت:
فصل پیش رو بسیار ویژه است. تیم‌هایی که با آ ن ها رقابت خواهیم کرد بازیکنان خوبی دارند. لیگ سختی انتظارمان را می‌کشد و هیچ بازی اسانی وجود نخواهد داشت
مدافع پرسپولیس تصریح کرد:
من اهل پیش بینی نیستم. اصلا این کار را دوست ندارم. تلاش می‌کنم و سپس منتظر بازی‌ها می‌شوم. می دانم وقتی بازی به بازی پیش برویم اتفاقات بهتری هم پشت سر هم می‌افتد. باید صبر کنیم و ببینیم چه خواهد شد.
وی درباره لقب سوپرمن هواداران پرسپولیس به سیدجلال و اینکه خودش دوست دارد چه صفتی را دریافت کند، گفت:
چه صفتی برای من خواهد بود!؟ خب این چیزها به طرفداران تیم بستگی دارد. من فقط Georgi هستم اما سیدجلال واقعا سوپرمن است. او یکی از بهترین‌ها بوده که من دیده ام. حالا هم مربی شده است و باید از راهنمایی‌هایش استفاده کنم.
گولسیانی درباره فضای رختکن تیمی همچون پرسپولیس گفت:
اتمسفر فوق العاده ای بین بازیکنان وجود دارد. همه با همدیگر صمیمی شده ایم. رفتارهای دوستانه با یکدیگر داریم و می‌دانیم هدفی جز قهرمانی در سر نیست. یکی از بهترین موقعیت‌هایی است که من داشته ام. امیدوارم بتوانیم تا پایان بازی‌ها این فضا را حفظ کنیم.
اخبار داغ 
بسه دیگه زخم شد
خخخخ تو گوگولی هستی اونم منگولی 🤣😂
مرزهای گشنگی را سید جلال حسینی جابه جا کرد
https://www.tarafdari.com/node/2164778
از هوادارای پرسپولیس خواهشمندم بازیهای سپاهان در لیگ قهرمانان و حتی هفته 13 تا 23 رو نگاه کنن تا بفهمن که چه شاهکاری رو خریداری کردن!!!
یکی از علتهای حذف سپاهان از آسیا و همچنین از دست دادن کلی امتیاز در لیگ همین آقا بود!!!!
خودتون خلاصه بازیها رو ببینین میفهمین!! تقریبا پاشنه آشیل سپاهان بود!!!!
هنوز فرق قارپوز از توپ فوتبال نمیدونه
اومده از سیدجلال که عمری رو در فوتبال سپری کرده و افتخارات بسیاری کسب کرده ایراد میگیره
چرا؟ چون رنگ پیراهنشو دوست نداره
ملاک ارزیابی بازیکنها شده رنگ پیراهنشون
از این سوپرمن های اسباب بازی
رامين رو مفت دادن به شله زرد اسيا شرط ميبندم با وجود دوتا مهاجم بلند زن و سانترهاي رامين چه امتيازهايي براشون بگيره خاك تو سر همه عوامل باشگاه چه از مدير و كادر فني كه همچين بازيكني رو از دست دادن و تيم رقيب رو تقويت كردن
زارت بابا همه مدافع های ما در حد فیل جونز هم نیستن تو ک دیگ بدتر از حتی مدافع های ایرانی😂
ی لیگ مزخرف داریم ک هیچیش حرفه ای نیست ی وار نداره هنوز این لیگ😂😂😂😂
😂😂😂😂😂😂😂😂
گئورگی فقط حاجی
من خودم قلبا استقلالی ام
ولی این حرف های سخیفی که هوادارای استقلال و صد البته پرسپولیس در مورد سید جلال یا فرهاد مجیدی میزنن مزحکه ، بابا حرفه ای ورزش کردن تا ۴۰ سالگی هم روی فرم بودن چه اشکالی داره ؟! اگه بوفون تو لیگ ایران بود بهش برچسب سوپر-دوپینگ میزدن ….. سن که مهم نیست الان رونالدو ۳۷ سالشه بدنش از جوون های ۳۰ ساله رو فرم تره
.
.
.

چرا اینقدر سطح هواداری تون مبتذل ، و روی حرف های خاله زنکی استواره ؟! برای همینه که من حتی دربی رو هم نمیبینم سالی به اندازه ی ۲ بازی کامل از لیگ ایران میبینم که همونم ناراحتم
جوک صبح جمعه:سیدجلال با۱۱۴بازی ملی و۱۲سال حضور مداوم درتیم ملی وفیکس بازی کردن زیر نظر۴مربی تیم ملی یعنی قلعه نویی ودایی وقطبی وکیروش اورریتده،برگی برام نمونده
زخم کردی خایه های بازیکنارو ول کن دیگه
هر روز نیم‌ساعت از روزش رو به مالش برای سید جلال اختصاص میده
فیکسی جانم.
اینقدر ….لی نکن.
بعد میگن چرا محوز حرفه ای نمیدن بهمون میزارن دقیقا نود و عالم و ادم و مقصر میکنن👇👇👇👇
نصب بیش از 300 تابلو راهنما در ورزشگاه بزرگ نقش‌جهان
با توجه به الزامات فدراسیون فوتبال و AFC  برای اخذ مجوز حرفه‌ای و تسهیل در رفت و آمد و حضور هر چه بهتر هواداران در ورزشگاه بزرگ نقش‌جهان، طراحی و نصب بیش از 300 تابلو در قالب تابلو های راهنما، سکو‌های، گیت های ورودی هواداران، جایگاه ها، پارکینگ و تاسیسات مجموعه و … در جهت بروزرسانی ورزشگاه نقش‌جهان با طراحی، نظارت و اجرای روابط عمومی باشگاه و با همکاری مدیریت و پرسنل ورزشگاه نقش‌جهان به پایان رسید.
امیدوارم کارت به فیفا نکشه دوق زده نشی از پیوستن به پرسپولیس
سطح کری خونی هارو نگا تور خدا! همه چی تخمی شده
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick