یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد گفت: افتخار می‌کنیم که خدمتگزار و امانتدار بازنشستگان فولاد هستیم و رضایتمندی حداکثری این عزیزان را هدف اصلی خویش قرار داده ایم.
حسین عامریان در دیدار عمومی با بازنشستگان صندوق در سالن اجتماعات شرکت زغالسنگ البرز شرقی در شاهرود ضمن تشریح اقدامات و دستاوردهای تیم مدیریتی جدید صندوق در حوزه‌های مختلف به موضوع درمان بازنشستگان اشاره کرد و گفت: بازنشستگان ما در سنی هستند که نیاز به حمایت‌های درمانی دارند و موضوع درمان دغدغه آنهاست به همین دلیل سرانه درمان آن دسته از بازنشستگان فولاد که صندوق متکفل آن است را حدود 100 درصد افزایش دادیم که در کشور و در مقایسه با سایر صندوق‌ها بی‌سابقه است.
وی افزود: سال گذشته سرانه درمان هر بازنشسته صندوق حدود 270 هزار تومان بود که در سال جاری این عدد با افزایش حدود 100 درصدی به 500 هزار تومان رسیده ضمن اینکه سرانه خدمات پرستاری 50 درصد و سرانه سمعک را نیز تا دو برابر افزایش دادیم.
عامریان با اشاره به نظارت و حساسیت ویژه صندوق درباره خدمات درمانی بازنشستگان در قرارداد با شرکت بیمه گر تصریح کرد: جهت رفاه حال بازنشستگان، فرانشیز درمان که یک موضوع مرسوم در همه بیمه های درمانی است را حذف کردیم و برای بیماران صعب العلاج نیز حمایت های ویژه ای را در نظر گرفتیم.
وی با اشاره به موضوع رفاهیات نیز گفت: در سالهای گذشته، عمده خواسته های بازنشستگان در دو موضوع همسان سازی و درمان بود و رفاهیات موضوع فراگیری در مطالبات آنها نبود. ما برای اولین بار در بودجه صندوق سرفصل جداگانه ای برای رفاهیات در نظر گرفتیم و قصد داریم برای بازنشستگانی که حقوق کمتری دریافت می کنند یارانه امور رفاهی در نظر می گیریم.
عامریان ادامه داد: البته موضوع رفاهیات فقط در سفر خلاصه نمی شود و ابعاد مختلفی دارد که تکریم بازنشستگان از این جمله است. همایش هایی هم که برگزار کردیم در راستای تکریم و تجلیل از بازنشستگان بوده است.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد گفت: هر چند در دوره کنونی مبلغ وام و شمار وام گیرندگان را افزایش دادیم اما برای افزایش مجدد مبلغ وام و تعداد وام گیرندگان برنامه‌ریزی کرده‌ایم.
وی با تشکر ویژه از زحمات باباخانی معاون پیشین فنی و عملیات بیمه ای صندوق  و با تمجید از روحیه جهادی و انقلابی افراسیابی سرپرست این معاونت و همچنین جرجانی رئیس امور بازنشستگی شاهرود گفت: امیدواریم دعای خیر شما عزیزان همواره یار و یاور همکاران ما باشد و ما بتوانیم گام‌های موثرتری برای خدمت به شما برداریم.
گفتنی است در این جلسه تعدادی از بازنشستگان فولاد ضمن تقدیر و تشکر از سفر مدیرعامل صندوق به شاهرود به بیان مشکلات خود به ویژه در حوزه درمان و حقوق پرداختند.
 
روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد
قیمت تور کیش
دانلود جوکر
Kim Kardashian

source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick