یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
مهسا میرزا طبیبی با بیان اینکه برای اولین بار در بازی‌های کشورهای اسلامی شرکت می‌کند، گفت: رقبایم را می‌شناسم و شرایط خوبی دارند. سطح مسابقات بالاست و کار آسانی پیش رو ندارم.
به گزارش ایسنا، بازی‌های کشورهای اسلامی از ۱۷ مرداد ماه به میزبانی قونیه برگزار می‌شود و دوومیدانی ایران در این دوره ۱۶ نماینده دارد.   
مهسا میرزا طبیبی، رکورددار پرش با نیزه زنان ایران که جزو نفرات اعزامی به بازی‌های قونیه است، در گفت‌وگو با ایسنا به وضعیت آمادگی خود اشاره و بیان کرد: مثل همیشه تمریناتم را دنبال می‌کنم. شرایط بدنی و آمادگی خوبی هم دارم. در چند مسابقه‌ای که امسال شرکت کردم رکورد چهار متر را به ثبت رساندم که خیلی نزدیک به رکورد ملی بود. تلاش داشتم رکورد ملی را هم بشکنم که نشد اما امیدوارم در بازی‌های کشورهای اسلامی عملکرد خوبی داشته باشیم.  
او در مورد حضور خود برای اولین بار در بازی‌های کشورهای اسلامی گفت: اولین مسابقه معتبری است که اعزام می‌شوم. رقبایم را می‌شناسم و شرایط خوبی دارند. سطح مسابقات بالاست و کار آسانی پیش رو ندارم اما امیدوارم شرایط به گونه‌ای باشد که نتیجه خوبی کسب کنم.  
میرزا طبیبی با بیان اینکه دوست دارم مدال بگیرم و روی سکو بروم، ادامه داد: در این مدت خیلی تلاش کرده‌ و زحمت کشیده‌ام. بسیاری از مسابقات به دلیل شرایط کرونا کنسل شد اما امیدوارم در بازی‌های قونیه علاوه بر رکوردشکنی روی سکو هم بروم. انگیزه‌ام بالاست و امیدوارم نتایج خوبی هم کسب کنم.  
انتهای پیام 
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick