یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
مانوئل فرناندز ابراز امیدواری کرد در اولین فصل حضورش در سپاهان هر دو عنوان قهرمانی در ایران را کسب کند.
به گزارش ایسنا و به نقل از سایت اسپور هابر ترکیه، مانوئل فرناندز که مدتی در سوپرلیگ برای بشیکتاش و کایسری اسپور بازی می‌کرد به باشگاه سپاهان ایران منتقل شد. ستاره پرتغالی که یک هفته است با تیم ایرانی تمرین می‌کند و اردوی پیش فصل جدید خود را در مجموعه ورزشی کوجائلی ادیس سپری می‌کند، به صحبت درباره حضور در سپاهان و بازی در لیگ ترکیه پرداخت.
هدف ما قهرمانی در لیگ و جام حذفی است
مانوئل فرناندز با بیان این که هدفش در این فصل با سپاهان قهرمانی است گفت: یک هفته است که این‌جا هستم. باشگاه ما پارسال سوم شد، سپاهان باشگاه بزرگی است. البته هدف ما امسال قهرمانی در لیگ و جام حذفی است.
بشیکتاش مثل قلب من است، مثل زندگی من است
این بازیکن درباره روزهایی که در بشیکتاش سپری کرده است، گفت: من با هواداران بشیکتاش احساس خوبی دارم. این‌جا خانه دوم من است.  من همان چیزهایی را که در بنفیکا تجربه کردم در بشیکتاش هم تجربه کردم. بشیکتاش مثل قلب من است، مثل زندگی من. زندگی دوم من. من هرگز نمی‌توانم بازی با فنرباغچه را که در لیگ توانستیم ۳ بر ۲ آن‌ها را  شکست دهیم فراموش کنم. در آخرین لحظه با گل اولکای شاهان پیروز شدیم. هم‌چنین هرگز بازی را که در جام حذفی ترکیه بردیم را فراموش نمی‌کنم. سرود بشیکتاش را به یاد دارم اما صدایم خوب نیست.
انتهای پیام
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick