یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Jump to navigation
سرمربی بایرن مونیخ در آستانه سوپرکاپ آلمان به صحبت‌های خوان لاپورتا و آنتونیو کونته واکنش نشان داده است
فردا بایرن مونیخ به عنوان قهرمان بوندسلیگا و لایپزیش به عنوان قهرمان دی اف بی پوکال در سوپرکاپ آلمان مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند.
طرفداری | به نقل از سایت بایرن مونیخ، یولیان ناگلزمان در کنفرانس خبری پیش از بازی در مورد جایگزینان لواندوفسکی، رویارویی با لایپزیش، انتظارات بالایی که باید برآورده کند، صحبت‌های خوان لاپورتا و آنتونیو کونته و برخی مسائل دیگر صحبت کرده است.
ناگلزمان در مورد فرم فعلی تیمش، گفت:
هفته تمرینی بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و من بسیار راضی هستم. کار‌های تاکتیکی زیادی انجام دادیم و بازیکن گفته‌اند که پیشرفت کردند.بعد از بازی خواهیم که در اردوی آماده سازی پیش فصل چقدر پیشرفت داشته‌ایم و به این سوال راحت‌تر جواب می‌دهیم.
یولیان ناگلزمان در مورد بازیکنان تازه وارد بایرن مونیخ، گفت:
 من خیلی راضی هستم. همه آن‌ها تاثیر خوبی از خود به جا می‌گذراند. از نظر شخصیتی هم، همه آن‌ها به خوبی با یکدیگر جور در می‌آیند و به خوبی در تیم ادغام شده‌اند. البته هنوز به زمان نیاز دارند تا به طور کامل به  تاکتیک‌های ما و شرایط جدید خود عادت پیدا کنند. زمان ما برای اردوی آماده سازی کمی کوتاه به نظر می‌رسید. سادیو مانه فردا بیش‌ترین شانس را برای قرارگیری در ترکیب خواهد داشت. او بسیار سخت تمرین می‌کند و به خوبی می‌تواند نقش رهبری را در زمین ایفا کند. مطمئنم که عملکرد خوبی را از خود به نمایش خواهد گذاشت.
ناگلزمان در مورد اینکه تاکنون بازیکنی به عنوان جایگزین روبرت لواندوفسکی جذب نشده است، گفت:
 چون جایگزینی پیدا نکردیم، اینطور نیست همه ما اکنون ناامید شده باشیم. ما برای تمامی سناریو‌ها ممکن از قبل برنامه ریزی کرده بودیم. زمانی که با پیشنهاد بارسلونا برای جذب لواندوفسکی موافقت کردیم، از قبل این سناریو که امکان دارد جایگزینی برای این پست جذب نکنیم را در نظر گرفته بودیم. همچنین پنجره نقل و انتقالاتی هنوز برای چهار هفته دیگر باز است. زمانی که چوپوموتینگ نیز در دسترس قرار بگیرد، ما یک گزینه برای این پست خواهیم داشت. همچنین سادیو مانه نیز می‌تواند گل‌های زیادی را به ثمر برساند.
ناگلزمان در مورد اینکه کدام بازیکن به عنوان کاپیتان سوم جای لواندوفسکی را در ترکیب می‌گیرد و وارد شورای تیم می‌شود، گفت:
 ما در این‌باره تصمیم‌مان را گرفته‌ایم و امروز آن را تنها با تیم در میان خواهیم گذاشت.
ناگلزمان در مورد اینکه با جدایی لواندوفسکی کدام بازیکن ضربات پنالتی را خواهد زد، گفت:
 تنها شرط من این است بچه‌ها در زمین سر پنالتی با یکدیگر دعوا نکند. به طور کلی، تا وقتی توپ وارد دروازه شود برای من مهم نیست چه کسی به آن ضربه می‌زند. دینو تاپمولر به عنوان کمک مربی روی این موضوع نظارت می‌کند.
ناگلزمان در مورد پست بازی سادیو مانه، گفت:
 سادیو مانه یک مهاجم است و قطعا به عنوان یک مهاجم نیز بازی خواهد کرد. من در مورد چینش تاکتیکی خود به ندرت صحبت می‌کنم تا کار را برای حریف آسان نکنم. اما قطعا او یک گزینه برای بازی در خط حمله است.
ماتیس تل خرید جدید بایرن مونیخ ،هنوز نمی‌تواند برای این باشگاه به میدان برود و باشگاه هنوز منتظر مجوز یوفا است. اما از آنجایی که کمیته مربوطه هر دو هفته یکبار تشکیل می‌شود، تل اجازه بازی در سوپرکاپ را نخواهد داشت. ناگلزمان در مورد تل و وضعیت او، گفت:
مدت زیادی از زمان حضور او در اینجا نمی‌گذرد و باید بیش‌تر با بقیه آشنا شود. برای او خوب است که می‌تواند با ما تمرین کند. تل با اینکه جوان است اما شجاعت زیادی دارد و از پس انجام هر کاری بر می‌آید. در تمرینات او روحیه بسیار خوبی دارد و توانایی خوبی نیز در دریبل زدن دارد. من او را دوست دارم و تا اینجای کار خوب بوده است. با این حال به دلیل آنکه کمیته هر دو هفته یکبار تشکیل می‌شود، او نمی‌تواند در بازی فردا حضور داشته باشد. 
ناگلزمان در مورد مصدومیت بونا سار، گفت:
 بونا سار هنوز به طور کامل آمادگی خود را به دست نیاورده است. او دو روز پس از مصدومیتش، تمرینات انفرادی را آغاز کرده است.
ناگلزمان در مورد تصمیم گیری برای بازیکنانی که قرار است فردا به میدان بروند، گفت:
 با اینکه برخی بازیکنان‌مان را در اختیار نداریم، اما ما همچنین بازیکنان سالم زیادی برای بازی فردا داریم. تصمیم گیری بسیار سخت خواهد بود زیرا همه در اردوی آماده سازی بسیار خوب تمرین کردند. کسی نبود که عملکرد بدی را از خود در تمرینات نشان دهد. بنابراین در دو یا سه مورد، نمی‌توانیم به آسانی تصمیم بگیریم. با این موضوع باید در طول فصل نیز دست و پنجه نرم کنیم.
ناگلزمان در مورد رویارویی با لایپزیش و سوپرکاپ، گفت:
 سوپر کاپ، عنوانی برای به دست آوردن قهرمانی است. لایپزیش تیم بسیار خوبی است. آن‌ها به عنوان یک باشگاه جوان و گرسنه سعی می‌کنند به بایرن مونیخ برسند. زمان که در آنجا بودم، اوضاع به همین صورت بود. به همین دلیل این موضوع اهمیت دارد که بایرن مونیخ فردا قدرتش را به رقبا نشان دهد. 
به خاطر علاقه بایرن مونیخ به جذب کنراد لایمر از لایپزیش، در این مدت تنش‌های بین مدیران این دو تیم به وجود آمدند. ناگلزمان در این‌باره و رابطه‌اش با اولیور مینتسلاف مدیر عامل لایپزیش، گفت:
 اینطور نیست که بایرن مونیخ تصمیم بگیرد و بگوید مهم نیست نظر بازیکن چیست و او به ما خواهد پیوست. این موضوع به خواسته خود بازیکن نیز مربوط می‌شود. فکر می‌کنم که فردا بازی خواهد کرد. من رابطه بسیار خوبی با اولیور مینتسلاف دارم و با یکدیگر زیاد به صورتی تلفنی صحبت می‌کنیم. بنابراین هیچ مشکلی وجود ندارد.
بیش‌تر بخوانید:
هربرت هاینر: به دنبال جذب بازیکن از تیم خاصی نیستیم
چندی ناگلزمان در مورد هری کین اظهار نظری داشت که با انتقاد آنتونیو کونته مواجه شد. ناگلزمان در این‌باره گفت:
بیش‌تر بخوانید:
آنتونیو کونته در واکنش به حرف‌های ناگلزمان در مورد هری کین: این بی احترامی به ماست
خوان لاپورتا رئیس بارسلونا در مصاحبه‌ای که امروز داشت نسبت به اظهار نظر‌‌های یولیان ناگلزمان در رابطه با این تیم واکنش نشان داد. ناگلزمان در این‌باره گفت:
 خوب است که او اظهار نظر می‌کند و من هم اینکار را انجام می‌دهم. صحبت من فقط سوالی از سوی هواداران بود. من مشکلی با صحبت‌های او ندارم و لاپورتا باید نماینده باشگاهش باشد. من همیشه نظرم را بیان می‌کنم. قبل از کنفرانس‌‌های مطبوعاتی، تمام پاسخ‌هایم را روی یک کاغذ نمی‌نویسم. صحبت‌های من فی البداهه هستند. شاید این بهترین کار نباشد. اما من با کونته مشکلی ندارم. پاسخ لاپورتا نیز بخشی از این بازی است.
بیش‌تر بخوانید:
لاپورتا: رقبا از فعالیت بارسلونا در بازار ناراحت هستند؛ ناگلزمان؟ هرکس سرش در کار خودش باشد!
با توجه به نحوه فعالیت بایرن مونیخ در این پنجره نقل و انتقالاتی، انتظارات زیادی از این تیم و یولیان ناگلزمان در فصل آینده وجود دارد. ناگلزمان در مورد انتظارات و فشاری که روی او برای رسیدن به موفقیت وجود دارد، گفت:
 فقط خودم به خودم فشار می‌آورم زیرا می‌خواهم موفق باشم و فوتبال خوبی ارائه دهیم. فشار خاصی از بیرون احساس نمی‌کنم. فشاری را که شما سعی می‌کنید به من وارد کنید را احساس نمی‌کنم. اما فشاری که به خودم می‌‍آورم را احساس می‌کنم. در مجموع من از کار با تیم لذت می‌برم. من می‌خواهم برنده شوم و اگر همه به خوبی کار خود را انجام دهیم، احتمال پیروزی ما زیاد است.
اخبار داغ 
این باسن کلوچه ای حرفی که میزنه رو گردن نمیگیره
فردا روزی نتیجه نگرفت شک نکنید زبونشم درازه
از حالا بفکر پسا ناگلزمن باشید
فکر نکنم آبی ازت گرم بشه
تو خایه مالی بقیه رو نکن
این بازی فردا ساعت چنده؟ پخش زنده داره؟
چاکلزمن
از سبک مسخره و بدردنخور گواردیولا بکشی بیرون میشه فوق شد در غیر اینصورت غیر ممکنه
ناگلزمان در مورد اینکه تاکنون بازیکنی به عنوان جایگزین روبرت لواندوفسکی جذب نشده است، گفت: «زمانی که چوپوموتینگ نیز در دسترس قرار بگیرد، ما یک گزینه برای این پست خواهیم داشت.» 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
ببین چ کسانی دارن از ناگلز من انتقاد میکنن؟؟؟همش طرفداران بارسا‌.رئال‌.یووو.منچسترا.اینهمه حسادت ماندم براچیه.بابا اگه بده مربی ماست ن شما
محض اطلاع طرفدار نماهای بایرن .مابقی طرفدارای تیمای دیگه ک میان از ناگلزی بد میگن از حسادته.اگ هرچی هست سرمربی تیم ماست وشمارو سننن.صحبتم با طرفداران خودیه
نیم فصل اول پارسال ک تیمش همه رو ازدم تیِغ رد میکرد چرا کسی جیکش در نمیامد ولی از نیم فصل دوم همه بهش گیر دادن واین باعث شد ک فشارروحی زیادی بهش وارد بشه ک تاثیرشو گذاشت رو تیم‌.خواهشا گول حرفای تیمای دیگه رو نخورید.مربی تیممونه وبهشم افتخار میکنم.شاید کم تجربه باشه ولی اونم مطمئنن درست میشه این فصل.اولین سال مربیگری هاینکس رو برید مطالعه کنید میفهمین .انقد دانش داره ک بایرنو ب اوج برسونه.
سوالی ک دارم اینه کدام یک از مربیان بزرگ دنیا چه الان چه گذشته اسم ورسم ونبوغ ناگلزمن رو داشتن.هرکی ادعاش میشه جواب بده.
مربی در شرایط عادی با رییس باشگاه تیمش بحث نباید بکنه چه برسه به اینکه با رییس یه باشگاه دیگه دست به جر و بحث بزنه لاپورتا هم وقتی ازش درباره حرفای ناگلز پرسیدن اون حرفو زد ولی ناگلزمن بدون اینکه کسی ازش چیزی بپرسه یهو اومد گیر داد به مدیریت تیم، این حرکت عین این میمونه لاپورتا بیاد ترکیب چینیش رو مسخره کنه که فرا تره زشته چون شغلش مربی گری هم نیست که بخواد همچین حرفی بزنه
https://www.tarafdari.com/user/782434/content-all
تدسکو تو مربیای جوان ازش بهتره
ببینیم فردا تیم جدید چیکار میکنه
مصاحبه های رسمی داره یجورایی یاد مورینیو میندازه منو
در مورد دانش فنی ش یکمی شک دارم و خوش بینم نیستم اما امسال بهونه ندارع و خرید های مورد نظرش انجام شده
ببینیم امسال چه میکنه
عجب ادم صادق و رکیه نمیشه ازش خرده گرفت بلکه میشه بهش الله قوت هم گفت پس واقعا بدجور دنبال کین هستن که میگه نمایشی در کار نبود
اگه فلیک یا هاینکس مربی بایرن‌ مونیخ بودن میتونستم خیلی به این تیم خوشبین باشم امیدوارم ناگلزمن تجریش بیشتر شده باشه و امیدوارم رو مصاحبه هاش بیشتر کار کنه
فلیک مصاحبه میکنه آدم کیف میکنه و از اون مهمتر اینه که جذبه داره و به تیم شخصیت میده.
باز دور بر داشتن
میگم زیردریایی بیادا
اونجات حواله لاشورتا
کونده فنا هم برا ما آدم شدن ۸ تایی ها
یه مربی احمق بیش نیستی ،به جایی اینکه دماغت توی کفش دیگران باشه به فکر تیمت و قالپاق گرفتنش باشه
شما اگر مربی نباشی، کاملاً حق داری هرچی به نظرت میرسه بگی، کمااینکه گری نویل در جایگاه کارشناس و منتقد این چند وقت کلی حرف ضد بارسلونا زده و هیچکس هم حق نداره بهش بگه چرا گفتی چون این اساس آزادی بیانه. اما توی فوتبال اگر فعال باشی، رسم اینه که کسی در مورد مسائل داخلی باشگاه دیگه حرف نزنه، این چیزیه که شما نمیفهمی، چه حسی پیدا میکنی لاپورتا برگرده توی کنفرانس عمومی ترکیب چیدنت رو زیر سوال ببره؟
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick