instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
لئوناردو دی‌کاپریو و مارتین اسکورسیزی قرار است برای هفتمین بار با یکدیگر همکاری کنند و فیلم The Wager را بسازند.
سرویس آنلاین اپل تی‌وی پلاس در تازه‌ترین اقدام خود حقوق ساخت فیلم بر اساس کتابی غیرتخیلی به نام The Wager: A Tale of Shipwreck, Mutiny, and Murder را بدست آورده است. این کتاب قرار است در ماه آوریل سال ۲۰۲۳ میلادی عرضه شود.
حالا لئوناردو دی کاپریو (Leonardo DiCaprio) و مارتین اسکورسیزی (Martin Scorsese) بار دیگر با یکدیگر همکاری می‌کنند تا اقتباسی بر اساس این کتاب نوشته دیوید گران (David Grann) را برای سرویس آنلاین اپل تی‌وی پلاس بسازند. اسکورسیزی کارگردانی فیلم The Wager را در دست خواهد داشت و دی‌کاپریو نیز در آن بازی خواهد کرد.
اتفاقات این کتاب در دهه ۱۷۴۰ میلادی جریان دارد که در آن، قایقی با ۳۰ مرد لاغر در سواحل برزیل پهلو می‌گیرد. این افراد، خدمه بازمانده یک کشتی بریتانیایی هستند که در حال تعقیب یک کشتی اسپانیایی بودند و در جزیره‌ای در منطقه پاتاگونیا در آمریکای جنوبی گرفتار می‌شوند. داستان آن‌ها درباره زنده ماندن در دریاها و این جزیره، آن‎‌ها را به قهرمان تبدیل کرده است.
با این حال، شش ماه بعد، یک کشتی دیگر با سه دریانورد که وضعیت داغون‌تری نسبت به نفرات قبلی داشتند، در سواحل شیلی دیده می‌شوند. آن‌ها نیز بازمانده همان کشتی بریتانیایی هستند و آن افراد دیگر را به شورش متهم می‌کنند.
این اتهامات متقابل دو طرفین نسبت به یکدیگر سبب می‌شود تا نیروی دریایی بریتانیا تصمیم بگیرد که برای کشف حقیقت آنچه در جزیره رخ داده یک دادگاه ویژه تشکیل بدهد. این کتاب نیز داستان کاپیتان و خدمه کشتی‌ای را روایت می‌کند که نه تنها باید با شدیدترین آب‌وهوای روی زمین دست و پنجه نرم می‌کردند بلکه باید با ذات انسانی خود نیز کلنجار می‌رفتند.
در حال حاضر، مارتین اسکورسیزی و لئوناردو دی کاپریو به همراه رابرت د نیرو (Robert De Niro) در حال ساخت فیلم قاتلان ماه گل (Killers of the Flower Moon) برای سرویس آنلاین اپل هستند که در سال ۲۰۲۳ میلادی روی این سرویس پخش خواهد شد.
منبع: هالیوود ریپورتر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick