یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
بررسی فهرست بازیکنانی که در لیگ بیست و دوم بیش‌ترین تعداد بازی را برای تیم‌های‌شان دارند نشان می‌دهد که ثبات یکی از عوامل موفقیت پرسپولیس در سال‌های اخیر بوده است.
به گزارش ایسنا، روال فوتبال ایران به شکلی است که کم‌تر بازیکنی می‌تواند سال‌های متوالی در یک تیم حضور داشته باشد و بازی‌های زیادی برای تیمش انجام دهد. این رویه به شکلی پیش رفته که در لیگ بیست و دوم فقط ۲۳ بازیکن هستند که بیش‌تر از ۱۰۰ بازی برای تیم فعلی‌شان انجام داده‌اند. این در حالی است که در بین همین بازیکنان، نفراتی حضور دارند که دوباره به تیم‌های‌شان بازگشته‌اند به طوری که بازی‌های بیرانوند برای پرسپولیس مربوط به حد فاصل لیگ شانزدهم تا نوزدهم بوده و او تازه به پرسپولیس برگشته است.
در ادامه آمار بازیکنانی که بیش از ۱۰۰ بازی در تیم‌های فعلی‌شان انجام داده‌اند را مشاهده می‌کنید:
همان‌طور که در این لیست می‌بینید، پرسپولیس در این لیست ۴ نماینده دارد که بیش از ۱۵۰ بازی برای سرخ‌پوشان انجام داده‌اند که نشان‌دهنده ثبات در پرسپولیس است. در نتیجه می‌توان همین ثبات را یکی از پارامترهای مهم در پنج قهرمانی لیگ برتر، یک نایب قهرمانی لیگ برتر و دو نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا به حساب آورد. پس اگر باشگاه‌ها برای ایجاد ثبات در تیم‌شان برنامه داشته باشند، می‌توانند بیش‌تر از قبل به موفقیت مدنظرشان نزدیک شوند.
انتهای پیام
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick