یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
در پایان هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر تفنگ و تپانچه مردان، سید مهدی موسوی در تپانچه و امیرحسین گلپسند در تفنگ بادی قهرمان شدند.
به گزارش ایسنا، هفته دوم پانزدهمین دوره لیگ برتر و دسته یک تفنگ و تپانچه مردان به پایان رسید. در بخش تپانچه بادی مردان که جمعه (۷ مرداد) در سالن ۸۰ خط فدراسیون انجام شد سیدمهدی موسوی از هیأت همدان، محمدرسول عفتی از فولاد مبارکه سپاهان و حمیدرضا مصطفوی‌نسب از شهید لطفی هوافضای سپاه به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را در بخش انفرادی به نام خود ثبت کردند.
همچنین سید احمد میرجهانبخش، سجاد پورحسینی، مصطفی نصیری، امیر جوهری خو و یاسر حشمتیان چهارم تا هشتم شدند.
همچنین در بخش تپانچه تیمی تیم‌های شهید لطفی هوافضا، نوید ایران جوان و فولاد سپاهان به ترتیب موفق به شکست حریفان خود هیأت همدان، مقاومت و نزاجا در بخش تیمی شدند.
همچنین در لیگ دسته یک تپانچه مردان که دیروز (۶ مرداد) برگزار شد رضا قراگوزلو از هیأت البرز، وحید گل‌خندان از شرکت ملی حفاری و علی‌اکبر بختیاری از قدیر به‌ترتیب نفرات اول تا سوم بخش انفرادی شدند. 
در بخش تیمی گروه الف شرکت ملی حفاری، هیأت سمنان، هیأت ایلام و هیأت البرز به ترتیب در مقابل تیم‌های فونیکس، تیگرا، کوثر قزوین و امیدهای تیراندازی به برتری دست یافتند. در گروه ب نیز تیم شهید لطفی هوافضای سپاه مقابل تیپ ۲۶۴ سلماس به پیروزی رسید و تیم‌های غدیر، شاهین و نزاجا نیز تیم‌های هیأت گلستان، هیأت خراسان رضوی و بیمارستان بقیه‌الله شکست دادند. 
همچنین در پایان هفته دوم لیگ برتر تفنگ مردان امیرحسین گلپسند و پوریا نوروزیان از هیأت ایلام و مهدی جعفری‌پویا از نزاجا به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را در بخش انفرادی از آن خود کردند. 
همچنین علیرضا صبیری، مجتبی قاسم‌آبادی، محمدحسین کریمی، دانیال شریفی و ارشیا قنبری چهارم تا هشتم شدند. در بخش انفرادی حسین باقری با بیشترین امتیاز ۶۲۸.۱ نیز در رده اول قرار گرفت اما در فینال شرکت نکرد. 
در بخش تیمی نیز تیم‌های نزاجا و هیأت ایلام به ترتیب موفق به شکست حریفان خود تیگرا و مقاومت در بخش تیمی شدند. تیم فولاد مبارکه سپاهان در این هفته با قرعه استراحت روبرو بود.
 
در لیگ دسته یک تفنگ نیز که روز پنجشنبه برگزار شد، مهیار سهرابی از شهدای ارتش، ابوالفضل نعمتی از هیأت البرز و محمدامین رهسپار از حفاری به‌ترتیب نفرات اول تا سوم بخش انفرادی شدند. در بخش تیمی نیز فولاد هرمزگان، شهدای ارتش و حفاری به ترتیب در مقابل تیم‌های هیأت البرز، هیأت سمنان و هوا فضا به برتری دست یافتند.
انتهای پیام
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick