instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
سریال «Orphan Black: Echoes» که ادامه سریال معروف «Orphan Black» با بازی تاتیانا مازلانی می‌باشد در دست ساخت است و کریستن ریتر نقش اصلی آن را به عهده گرفته است.
بسیاری از طرفداران کریستن ریتر چند ماه گذشته را به گمانه‌زنی راجع به زمان بازگشت این بازیگر به نقش جسیکا جونز در دنیای سینمایی مارول اختصاص داده‌اند. به نظر می‌رسد ریتر مشغول به بازی در سریال «Orphan Black: Echoes» به عنوان نقش اول می‌باشد و فعلا نباید به ورود او به مارول امید داشت. سریال اصلی از سال 2013 پخش شد و داستان زنی به اسم سارا منینگ را دنبال می‌کرد که شاهد خودکشی زنی دقیقا شبیه به خودش بود. این امر منجر شد تا او متوجه شود عضوی از یک پروژه همسان سازی انسان‌ها است. سریال جدید با بازی ریتر در همین دنیا به وقوع خواهد پیوست ولی شخصیت متفاوتی به اسم لوسی را دنبال خواهد کرد.
خلاصه سریال: «داستان «Orphan Black: Echoes» گروهی از زنان را دنبال می‌کند مسیرشان به یکدیگر گره خورده و سفری هیجان‌انگیز را با یکدیگر شروع می‌کنند تا از رمز و رازهای هویت خود پرده‌برداری کرده و داستانی تلخ سرشار از عشق و خیانت را تجربه کنند.» ریتر در نقش لوسی، زنی که در تلاش است تا جای خود را در این دنیا پیدا کند به این سریال پیوسته است. این سریال اولین بازگشت این بازیگر به شبکه AMC را بعد از سریال «Breaking Bad» رقم خواهد زد.
انتظار می‌رود پخش سریال «Orphan Black: Echoes» از اواسط سال 2023 شروع شود.

منبع: مووی‌وب
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick