instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
حالت Forge از بازی Halo Infinite به صورت آنلاین به بیرون درز کرده است و این تمام چیزی است که یک فرد خلاق برای بازسازی P.T به آن نیاز دارد.
یک بازیکن خلاق Halo Infinite توانسته است مناطق وحشتناک P.T را در حالت Forge بازسازی کند. می‌توانید تور کامل خانه وحشت را دقیقا در انتهای این خبر مشاهده کنید! بله، مطمئنا این همان راهرویی است که در تمام این سال‌ها، بازیکنان را می‌ترساند. توجه به جزئیات P.T در این بازسازی فوق‌العاده است. می‌توانید همان کنچ کوچکی که در قسمت اول راهرو، یک گیاه را در خود جای داده است را مشاهد کنید. به دنبال آن، می‌توانید همان میز تزیین شده با عکس‌های خانوادگی را ببینید.
در مورد خود حالت Forge، این نسخه‌ی بازسازی شده نمونه‌ای عالی برای بیان جزئیات آن است. به نظر می‌رسد هر زمان که Forge منتشر شود، می‌توانیم سطوح و نقشه‌هایی را خارج از محدوده سبک هنری و قوانین کلی Halo Infinite ایجاد کنیم. Forge آخرین بار در اوایل سال جاری روی صفحه نمایش‌های فاش شده مشاهده شد. گفته می‌شود که این حتی نسخه کامل Forge نیست.
همانطور که PC Gamer اشاره می‌کند، آزمایش‌های فنی برای حالت Co-op کمپین در چند هفته گذشته انجام شده است و مشخص است که بازیکنان به طور تصادفی به حالت ناقص Forge دسترسی پیدا کرده‌اند. احتمالا خلاقیت‌های بیشتری توسط بازیکنان در راه است.
بازی Halo Infinite یک عنوان شوتر اول شخص تک‌نفره و چندنفره است که هم‌اکنون برای کنسول‌های نسل هشتمی و نسل نهمی ایکس باکس و PC در دسترس است.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
مود فورج هیلو عالیه و میشه کلی بازی باحال توش ساخت
بچه ها کسی می دونه چطور میشه دمو پی تی رو روی پلی استیشن بازی کرد؟
Dreams Killer 😎
تو عظمت مایکروسافت و اکس باکس همین رو بس که چیزی که سونی به اسم دریمز ۶۰ دلار میفروشه رو مایکروسافت تو قالب یک آپدیت به بازیش که روز عرضه رو گیمپس داده میاره😹
حالا باز یه عده زونی فن بگن ۳۴۳ مناسب هیلو نیست و یه مشت بیسواد داخلشه🤓
تمام استعداد های بانجی سابق الان داخل این استودیو هستن
چه چیز های خلاقانه ای که نشه باهاش ساخت!!
با اومدن فصل سوم،کو_اپ و بخش فورج، (به احتمال خیلی زیاد) بازی یه کامبک عالی میزنه.
چرا هیلو ها رو میریزی تو پی تی ها؟😂
ماشالا اینا دیگه فن نیستن بلکه فن به توان ۲ ان .
رقیب کرییشن هم پیدا شد
برام عجیبه که چطور اون عکسا رو باهاش ساختن
جدیدا هم دووم رو توش ساختن
نه داش این که چیزی نیست توی کیل زون هم میشه🤡🤝🏼
P.t یعنی چی؟
یه ماد coopبرای زلدا اومده لطفاً پوشش بدید
دموی P.T حرمت داره نه لذت
با احترام به طرفداران هیلو به نظر بنده با بازی نسخه های 5 و infinite در گیم پس سری هیلو رو اوریتد ترین بازی های تاریخ می‌دونم که اگه برای مایکروسافت نبود نمراتش یک چیزی بین 70 تا 73 میشد هنوز نسخه های بانجی رو بازی نکردم ولی این دو نسخه آخر افتضاح خالص بودن
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick