instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
انیمیشن DC League of Super-Pets در اولین هفته اکرانش توانست در صدر جدول باکس آفیس قرار بگیرد.
انیمیشن ابرحیوانات لیگ دی‌سی (DC League of Super-Pets) محصولی از کمپانی برادران وارنر است که در اولین هفته اکرانش روی پرده سینماهای داخل آمریکا به فروش ۲۳ میلیون دلاری دست پیدا کرد و در صدر جدول باکس آفیس قرار گرفت. این انیمیشن در سینماهای خارج از آمریکا نیز به فروش ۱۸ میلیون دلاری بسنده کرد تا فروش جهانی انیمیشن در اولین هفته به رقم ۴۱ میلیون دلار برسد.
فیلم Nope که هفته گذشته در صدر جدول باکس آفیس قرار داشت، این هفته به فروش داخلی ۱۸/۵ میلیون دلار بسنده کرد تا در جایگاه دوم جدول باکس آفیس قرار بگیرد. این فیلم تاکنون و پس از دو هفته اکران ۸۰ میلیون دلار در داخل آمریکا کسب کرده است.
در جایگاه سوم جدول باکس آفیس این هفته نیز فیلم ثور: عشق و تندر (Thor: Love and Thunder) قرار دارد. این فیلم در این هفته به فروش ۱۳ میلیون دلار در گیشه داخل آمریکا دست پیدا کرد تا فروش داخل آمریکای آن پس از چهار هفته از مرز ۳۰۰ میلیون دلار عبور کند. در خارج از آمریکا نیز این فیلم به فروش ۳۶۱ میلیون دلاری رسیده تا فروش جهانی آن به مرز ۶۶۲ میلیون دلار نزدیک شود.
انیمیشن مینیون‌ها: ظهور گرو (Minions: Rise of Gru) محصول کمپانی یونیورسال نیز در جایگاه چهارم جدول باکس آفیس قرار دارد. این انیمیشن در این هفته به فروش ۱۰ میلیون دلاری دست پیدا کرد تا فروشش در داخل آمریکا در طی این پنج هفته را به ۳۲۰ میلیون دلار برساند. این فیلم در خارج از آمریکا به فروش ۳۹۰ میلیون دلار رسیده تا فروش جهانی فیلم از مرز ۷۱۰ میلیون دلار عبور کند و به اثری بسیار موفق برای این کمپانی تبدیل شود.
فیلم تاپ گان: ماوریک (Top Gun: Maverick) نیز جایگاه پنجم جدول باکس آفیس را به خود اختصاص داده است. این فیلم در این هفته به فروش ۸ میلیون دلاری بسنده کرد تا فروشش همچنان بیشتر و بیشتر شود. این فیلم در فروش جهانی خود در طی پنج هفته به رقم ۱ میلیارد و ۳۲۱ میلیون دلار دست پیدا کرده است.
فیلم انتقام (Vengeance) جدیدترین فیلمی است که این هفته در گیشه اکران شده و در جایگاه دهم جدول باکس آفیس قرار گرفته است. این فیلم در اولین هفته اکرانش به فروش ۱/۷۵ میلیون دلاری در داخل آمریکا بسنده کرده است.
منبع: ددلاین
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick