instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
کرفتون (Krafton)، توسعه‌دهنده PUBG Battlegrounds، اعلام کرد که در ماه آینده برای کراس‌اور جدیدی از سری Assassin’s Creed، با یوبی‌سافت (Ubisoft) همکاری می‌کند.
به نظر می‌رسد که یک همکاری دو طرفه، دنیای Assassin’s Creed را به PUBG: Battlegrounds و New State Mobile خواهد آورد؛ بدین معنی که این محتوا هم برای نسخه PC/کنسول و هم برای نسخه موبایل عرضه خواهد شد. بازیکنان شانس به دست آوردن آیتم‌های درون بازی با مضمون Assassin’s Creed را خواهند داشت. آن‌ها می‌توانند Abstergo Industries را که به دنیای PUBG: Battlegrounds معرفی شده است را مشاهده کنند.
رویداد جدید PUBG: Battlegrounds با لوازم نمایشی، رویدادها و عناصر محیطی با موضوع Assassin’s Creed، در تاریخ 26 مرداد (17 آگوست) آغاز می‌شود و تا 31 شهریور (22 سپتامبر) ادامه خواهد داشت. اما رویداد New State Mobile در زمان متفاوتی از 27 مرداد (18 آگوست) تا 30 شهریور (21 سپتامبر) برگزار شده و بیش از 30 لباس منحصر به فرد با تم Assassin’s Creed، مانند لباس اتزیو (Ezio) و شی (Shay)، اسکین‌های اسلحه و همچنین رویدادهایی با زمان محدود را ارائه می‌دهد.
رویداد جدید PUBG به طور مشابه اسکین‌هایی برای لباس‌، کیف، چتر نجات، شکلک، تفنگ و دو مجموعه از آیتم‌های اسپری را ارائه می‌کند. همچنین می‌توانید از Abstergo Industries در نقشه Haven بازدید کنید، جایی که Leap of Faith و حتی یک ماشین مخفی Animus را پیدا خواهید کرد. سازندگان PUBG اخیرا بعد از مدت‌ها، از نقشه جدید بازی با نام Deston رونمایی کردند. PUBG یک بازی شوتر و بتل رویال است که هم‌اکنون روی اکثر پلتفرم‌ها در دسترس است.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
حالا اگه فورتنایت بود همه صداشون درمیومد
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick