instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
بازی کالاف دیوتی موبایل، تولید و توسعه داده شده توسط کمپانی اکتیویژن، یکی از موفق ترین بازی‌های موبایلی است که تقریبا هر ماه، یک فصل جدید از بازی ارائه می دهد. در این مقاله، اطلاعاتی که از فصل جدید کالاف دیوتی موبایل منتشر شده است را بررسی می‌کنیم. با دیکاردو برای بررسی باندل‌های فصل جدید ، گان‌های جدید کالاف دیوتی موبایل، اسکین ها و … همراه باشید!
تغییرات ساختاری سیزن جدید کالاف دیوتی موبایل
در این فصل، چند تغییر در ظاهر بازی داریم که بعضی از آن ها بسیار کارآمد هستند:
آپشن اول، امکان مقایسه اسلحه ها می‌باشد. در این بخش شما می توانید تمام وضعیت اسلحه مورد نظر را مشاهده کنید و بسنجید؛ مثلا سرعت پخش گلوله، امکان سوییچ کردن اتچمنت ها و…  و در نتیجه انتخاب خوبی بر اساس اطلاعات داشته باشید. به علاوه می توانید با کلیک کردن بر روی دکمه ی Details، جزئیات وضعیت اسلحه را نیز کاملا مشاهده کنید. این بخش قطعا یکی از بهترین چیزهایی است که به بازی اضافه شده است.
جدا از بخش مقایسه اسلحه ها، در بخش Camo ها نیز شاهد تغییرات هستیم. در سیزن جدید، در بخش کامو ها یک نوار در یک سمت صفحه برای شما تهیه شده که تمام 6 نوع کامو را برای شما قرار داده است و شما می توانید ببینید که از هر camo چند تا دارید. به علاوه، کاموهای فصلی از کامو های عادی جدا و بسیار مرتب‌تر از قبل طبقه‌بندی شده‌اند. با این طبقه‌بندی جدید، شما می‌توانید خیلی راحت آیتم موردنظر خود را پیدا و استفاده کنید.
بتل رویال سیزن جدید کالاف دیوتی موبایل
در بخش بتل رویال سیزن جدید کالاف دیوتی موبایل نیز شاهد طبقه بندی جدیدی هستیم که ظاهری شیک‎تر و مرتب‌تر از قبل دارد.
در بتل رویال، علاوه بر طبقه های قبلی، یک طبقه دیگر به نام Ignitar نیز اضافه شده است که بسیار هیجان انگیز می باشد. این طبقه، عملا شلیک tar (قیر) به طور مداوم است که باعث سوختن و از بین بردن دشمنان شما می شود. به نظر شما این طبقه جدید بتل رویال می تواند طبقه خوبی باشد و یا می توان فقط برای وقت گذرانی از آن استفاده کرد؟ نظر خود را برای ما بنویسید!
تغییرات طبقه های بتل رویال
علاوه بر طبقه بندی متفاوت و اضافه شدن یک طبقه جدید، در آپدیت فصل جدید کالاف دیوتی موبایل، شاهد تغییراتی در طبقه های قبلی بتل رویال نیز هستیم:
می توانید از طبقات Reflector Class و Ninja دو بار پشت سر هم استفاده کنید در حالیکه قبلا در هر شارژ، امکان یک بار استفاده را داشتید.
اسلحه های جدید فصل جدید کالاف دیوتی موبایل
در نسخه تست سرور کالاف دیوتی موبایل، چهار اسلحه جدید دیده شده است.
1. SMG جدید: Switchblade x9 از Black Ops4
2. sniper جدید: ZRG
3. AR جدید: Krig 6
4. سلاح Meele جدید: چاقوی پروانه‌ای (Butterfly Knife)
بعضی اسکین‌های ارائه شده برای این اسلحه‌ها را می‌توانید با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل، تهیه کنید.
تاریخ انتشار فصل جدید کالاف دیوتی موبایل
تاریخ انتشار فصل جدید کالاف دیوتی موبایل، 3 یا 4 آگوست (12-13 مرداد) تعیین شده است. در حال حاضر، پیشنهادهای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل و یا خرید آفر بتل پس کالاف دیوتی موبایل را از دست ندهید!
اسکین های لجندری فصل جدید کالاف دیوتی موبایل
در هر فصل جدید، اسکین های لجندری جدیدی در گردونه ها، باندل ها و یا به صورت جایزه به فصل جدید خواهند آمد. بعضی اسکین ها را می‌توانید با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل و پرداخت سی پی مورد نیاز، بخرید.
Sks‌، ASM-10، K-44، qq9، Echo، katana، PPSH-41، GRH، Kilo 141، pharaoh، the type 25، swordfish The، SVD، Man-O-War، Cryobomb، Zrg 20 میلیمتری، Switchblade x9 و چاقوی پروانه ای. یک اسکین کاراکتر هم داریم که به نام Reaper Ashura به بازی خواهد آمد و از محبوب ترین آیتم های بازی کالاف دیوتی موبایل است.
آپدیت اسلحه ASM10 و حالت Two-Round hyper bust firing mode
اسلحه ASM10 در فصل جدید کالاف دیوتی موبایل یک اتچمنت جدید دریافت می کند که به نام Factory Barrel شناخته می شود. این اتچمنت اسلحه را در حالت Two-Round hyper bust firing mode قرار می دهد که بسیار شلیک قوی ای دارد. این حالت مشابه A94’s Hyper burst می باشد.
مزیت های حالت Two-Round hyper bust firing mode
در این حالت، اسلحه شما 15 درصد دمیج بیشتر وارد می کند، از لگد افقی آن 12.7 درصد کمتر و از لگد عمودی نیز 14 درصد کاسته می شود.
نکات منفی حالت Two-Round hyper burst firing mode
Perk جدید و هک کالاف دیوتی موبایل
در فصل جدید کالاف دیوتی موبایل، شاهد پرک جدیدی خواهیم بود به نام Green Craft که به نام SPY شناخته می شود. با استفاده از این پرک شما می توانید آپگرید های زمین دشمن را هک کنید؛ مثلا سیستم جوایز آن ها، معدن منابع و سربازان و.. . این واحد ها می توانند به دست شما هک شوند و بعد از دستکاری و هک، توسط شما که هک کننده اید کنترل شوند.
آپشن جدید فصل جدید کالاف دیوتی موبایل: تعویض مهمات
یک آپشن هیجان انگیز که در راه آمدن به فصل جدید کالاف دیوتی موبایل می باشد، امکان تعویض مهمات است. در سیزن جدید کالاف دیوتی موبایل، شما می توانید بلوپرینت های Mythic را به هم تیمی هایتان بدهید و یا از آن ها دریافت کنید تا در همان بازی استفاده کنید. البته هنوز مشخص نیست که برای استفاده فقط در همان بازی می توانید استفاده کنید و یا محدودیتی وجود ندارد. تا کنون بیشترین اخبار فصل جدید گویای این است که باید در همان بازی استفاده شوند.
امکان حضور ترمیناتور در کالاف دیوتی موبایل!
با توجه به اینکه اسنوپ داگ نیز مدتی در یکی از فصل های کالاف دیوتی موبایل وجود داشت و همکاری های کالاف دیوتی با کالاف دیوتی موبایل (Collaboration)، امکان بازگشت ترمیناتور به کالاف دیوتی وجود دارد و می توان انتظار حضور اسکین کاراکتر ترمیناتور را به صورت باندل در بازی کالاف دیوتی موبایل نیز داشت. احتمالا محصولات ترمیناتور به صورت باندل T800 در بازی وجود خواهند داشت که شامل اسکین کاراکتر T800 و 9 جایزه دیگر مانند فینیشرها و بلوپرینت اسلحه ها می باشند. با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل، می توانید خود را برای خرید این باندل هیجان انگیز آماده کنید.
نکات دیگر اخبار فصل جدید کالاف دیوتی موبایل
در این مقاله ما به صورت خلاصه اخبار فصل جدید کالاف دیوتی را برای شما بررسی کردیم. اکنون می توانید با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل، خود را برای خرید آیتم های هیجان انگیز فصل جدید آماده کنید. برای دریافت اخبار کامل تر، می توانید اینجا کلیک کنید. با دیکاردو برای دریافت آپدیت ها و آخرین اخبار بازی های محبوب موبایلی همراه باشید!
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick