یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
جستجو در خودروبانک
شرکت Arctic Trucks به دلیل ساخت خودروهای خاص برای اهدافی به همان اندازه سخت و خاص به شهرت رسیده است. با این حال، شرکت ایسلندی در طول سفر خود در قطب جنوب در سال 2008 با چالش هایی مواجه شد.
برای بازگشت به سفر چالش برانگیز قطب شمال ، شرکت Arctic Trucks یک خودرو بر پایه تویوتا هایلوکس ساخته است. این یک خودرو AT44 6×6 نام دارد که به نام شرکت و تعداد لاستیک های مورد استفاده نامگذاری شده است، اما به جای اینکه فقط چهار محور داشته باشد، شرکت به دلایل مختلف یک محور سوم را اضافه کرد.
این کامیون هیولایی که به عنوان هایلوکس AT44 6×6 شناخته می شود، توسط Ridiculous Rides by Barcroft Cars در یوتیوب معرفی شده است.
برای ساخت هایلوکس AT44 6×6، مهندسان Arctic Trucks مجبور شدند یک تویوتا هایلوکس به دو نیم تقسیم کنند و برای تقویت شاسی و هم شکل داد به این تراک غول پیکر حدود 80 درصد از فریم خودرو با مواد قوی تری جایگزین شده ودر حالی که 20 درصد به طور کامل بازسازی شده است. حدود 500 ساعت برای ساخت این تویوتا هایلوکس خاص زمان صرف شده است، که شامل فرآیندهایی برای تقویت سیستم تعلیق و بهبود مرکز ثقل ماشین جهت خارج از جاده است. همانطور که می دانید هر چه مرکز ثقل پایین‌تر باشد از نظر آفرود بهتر است.
تویوتا هایلوکس AT44 6×6 از یک موتور 3.0 لیتری دیزلی بهره می برد که برای مصرف سوخت جت اصلاح شده است. این تضمین می کند که سوخت در دمای بسیار پایین منفی 45 درجه فارنهایت (منفی 43 درجه سانتیگراد) همچنان قوی کار کند.
برد حرکتی این تراک عظیم نیز افزایش یافته است، تویوتا هایلوکس AT44 6×6 دارای مخزن 750 لیتری سوخت است، این در حالی است که این تراک می تواند تا 1400 لیتر بشکه سوخت را حمل کند. البته، مانستر تراک AT44 6×6 به مجموعه ای از لاستیک های 44 اینچی با دیواره های جانبی نرم مجهز شده است، زمانی که تیم مجبور به تخلیه لاستیک ها برای کشش بهتر باشد، مفید است.
در مورد اینکه چرا تصمیم برای تبدیل هایلوکس به یک خودرو 6×6 گرفته شده است، شرکت Arctic Trucks عنوان نموده است که با شش چرخ متحرک، شما کشش بیشتر و شناوری بیشتری دارید، به‌علاوه می‌توانید بار بیشتری حمل کنید و در شیب بیشتری را حرکت کنید.
شرکت Arctic Trucks قیمت هایلوکس AT44 6×6 را در وب سایت خود اعلام نکرده است، اما در ویدیویی که تازگی منتشر شده، قیمت آن را 275000 دلار نمایش داده است.
گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021
sourceچشم‌انداز جهانی خودروهای الکتریکی (EV) در سال ۲۰۲۲
سئو سایت
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick