یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
خودروهای سوپر اسپرت تولید محدود و بسیار کمیاب جذابیت‌های زیادی برای خریداران دارند. فراری، لامبورگینی، پاگانی و دیگر برندها همان چیزی را خواهند ساخت که مشتریان ثروتمند می‌خواهند. اگرچه چنین کاری در سال‌های اخیر کاملاً رواج یافته اما موضوع جدیدی نیست. چندین دهه پیش فراری خودروهایی با تیراژ محدود و حتی تک ساخت را تولید می‌کرد که حالا ارزش چندین میلیون دلاری دارند. حالا می‌خواهیم شما را با یکی از این خودروها آشنا کنیم: فراری ۳۷۵ آمریکا ویگنیل کابریولت ۱۹۵۴ تک ساخت که به زودی حراج می‌شود.
carscoops می گوید ۳۷۵ آمریکا ویگنیل کابریولت ۱۹۵۴ به عنوان یک فراری کمیاب یکی از جذاب‌ترین خودروهای دنیاست، از هر جنبه‌ای که به آن فکر کنید. ۳۷۵ آمریکا قرار بود جایگزین ۳۴۲ آمریکایی باشد و تنها به تعداد ۱۲ دستگاه تولید شد. در واقع برنامه فراری تولید این خودرو به تعداد ۱۰ دستگاه بود اما دو نمونه دیگر از آن نیز تولید شد. این دو خودرو نسخه اروپایی فراری ۲۵۰ بودند که توسط خود کارخانه تغییر یافتند. خودروی موردبحث یکی از دو مدل یاد شده بوده و تنها یکی از ۱۲ خودرویی است که از شکل بدنه کابریولت استفاده می‌کند.
زیر کاپوت این فراری پیشرانه ۱۲ سیلندر ۴.۵ لیتری قرار دارد که قدرتش به حدود ۲۹۵ اسب بخار می‌رسد. این رقم برای آن زمان بسیار خوب بوده و یکی از سه پیشرانه سطح بالای فراری برای دهه ۵۰ میلادی محسوب می‌شود. کل قوای محرکه ۳۷۵ آمریکا توسط بخش کلاسیک این خودروساز ایتالیایی تائید شده و گفته می‌شود حراجی RM ساتبیز تخمین فروش ۶.۵ تا ۷ میلیون دلاری را برای آن داشته است.
از بین ۱۲ خودروی تولید شده ۸ دستگاه توسط شرکت مشهور پینین فارینا تولید شدند درحالی‌که ۴ دستگاه دیگر از بدنه شرکت ویگنیل استفاده کردند. به عنوان تنها کابریولت بین این ۱۲ خودرو، ۳۷۵ آمریکا به خاطر بدنه هاردتاپ خاص خود نیز خودرویی منحصربه‌فرد جلوه می‌کند. این خودرو ۲۹ مرداد سال جاری حراج می‌شود. مهم نیست که برنده این حراجی کیست و چه مبلغی را برای خرید فراری موردبحث پرداخت می‌کند چراکه با تملک این خودرو به بخشی از تاریخ پرافتخار این برند تبدیل می‌شود. زمانی که ۳۷۵ آمریکا اولین بار فروخته شد انزو فراری کار نهایی کردن قرارداد و تحویل خودرو را انجام داد.
ehsan.fa
خداییش چجوری دلشون میاد اینو بیارن تو خیابون جاش فقط پشت ویترینِ ، خوشبحال صاحبش
R@min
ویگنیل یا ویگناله تاریخ ارزشمند و متاسفانه فراموش شده ای داره که همکاری های به یاد ماندنی با فراری داشت که دهه ۷۰ به فورد فروخته شد و امروز به عنوان یه تریم لوکس در محصولات اقتصادی فورد استفاده میشه.
Afg
جادوی ایتالیایی
امیرشایان فرازی
این چرا انقدر خوشگله
چرا
تحت پیگرد
دوست دارم یه شرکت بیاد خودرو تولید کنه باطراحی های کلاسیک و لوکس و پیشرانه وآپشن های مدرن و به روز
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.آیا حساب کاربری ندارید؟
source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick