یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
مربی تیم هندبال نوجوانان دختر ایران گفت: دنبال صعود به جمع ۱۶ تیم برتر هستیم.
به گزارش خبرنگار مهر، نهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان دختر جهان از امروز شنبه هشتم مردادماه به میزبانی اسکوپیه در مقدونیه شمالی آغاز شده و تیم هندبال ایران که برای نخستین بار در تاریخ راهی این دیدارها شده است در گروه دوم با تیم‌های ازبکستان، مقدونیه شمالی و سنگال هم گروه است.
فاطمه محمد خانی مربی تیم ملی هندبال دختران نوجوان کشورمان بعد از برد شیرین شاگردانش در برابر ازبکستان در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: بازی بسیار خوبی داشتیم. در ابتدای این دیدار بازی پایاپای و نزدیک بود طوری که تا نیمه اول نیمه نخست بازی هر دو تیم با تساوی بازی را دنبال می‌کردند اما به مرور بهتر شدیم.
وی ادامه داد: در نیمه دوم شرایط بازی را تغییر دادیم و نکات لازم را به بچه‌ها گوشزد کردیم. در نیمه دوم بازی ما سرعتی تر شد و توانستیم بازی را کاملاً در اختیار بگیریم.
مربی تیم دختران نوجوان کشورمان بیان داشت: ما از قبل نسبت به این تیم شناخت داشتیم و همین شناخت نسبی به ما کمک زیادی کرد تا در نیمه دوم بهتر بازی کنیم و در نهایت با اختلاف پر گل ۱۶ گل و نتیجه ۴۷ بر ۳۱ در اولین دیدارمان در مسابقات جهانی پیروز شویم.
وی خاطرنشان کرد: از تمام شاگردانم رضایت کامل دارند. این بازیکنان نزدیک دو سال است با هم تمرین می‌کنند و کاملاً در زمین با همدیگر هماهنگ هستند. همین همدلی و هماهنگی باعث شده تا در هر مسابقه نسبت به قبل بهتر شوند و الان در مسابقات جهانی شاهد این هستیم که با اختلاف گل تیم ازبک را شکست می‌دهند تا اقتدار خود را در قاره آسیا نشان دهند.
محمدخانی تصریح کرد: ما فردا در دومین بازی خود باید برابر تیم سنگال قرار بگیرم این تیم برای اولین بار راهی مسابقات جهانی شده و فیلم‌های زیادی از این تیم نبود. تیم‌های قاره آفریقا تیم‌های قدرتی و با قدرت بدنی زیاد هستند و میانگین قدی آنها بلندتر از قاره آسیاست. بعد از بازی ایران بازی تیم سنگال و مقدونیه برگزار می‌شود و تماشاچی این دیدار خواهیم بود تا بتوانیم هر دو تیم را آنالیز کنیم و برای دو بازی بعد برنامه ریزی کنیم.
وی بیان داشت: باید اشکالات این بازی را رفع کنیم تا بتوانیم در دو بازی بعدی بهتر باشیم. فردا صبح یک تمرین دو ساعته با بازیکنان داریم و قطعاً اشکالات تیم یادآوری شده و تلاش می‌شود تا برای بازی بهتر و هماهنگ‌تر آماده شویم.
مربی اهل اصفهان تیم ملی هندبال نوجوانان دختر کشورمان در ادامه گفت: اگر فردا برابر تیم سنگال هم پیروز شویم شانس ما برای صعود به جمع ۱۶ تیم برتر جهان بیشتر خواهد شد. این اتفاق بزرگی برای ورزش هندبال و ورزش زنان ایران است چرا که تاکنون هیچ تیمی در بخش گروهی زنان در بین ۱۶ تیم برتر جهان نبوده است.
او در پایان گفت: جا دارد این برد شیرین را به جامعه هندبال کشور و جامعه ورزش زنان تبریک بگوییم.
تیم ملی هندبال نوجوانان دختر ایران در ادامه مسابقات قهرمانی جهان فردا یکشنبه ساعت ۱۸:۳۰ به مصاف تیم سنگال خواهد رفت.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick