instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
تریلر جدیدی از دقایق ابتدایی عنوان نقش‌آفرینی استودیوی وارنر برادرز مونترال (WB Montreal)، یعنی Gotham Knights منتشر شده است. در ادامه به جزئیات آن می‌پردازیم.
در ویدیوی منتشر شده، اولین باری که کنترل یکی از شوالیه‌های گاتهام را به دست می‌گیرید نمایش داده می‌شود، همچنین کنترل‌ها و قابلیت‌های اولیه را نشان می‌دهد. بخش آغازین بازی، درون Gotham University رخ می‌دهد که در آن، شوالیه‌ها به دنبال آخرین سرنخ بتمن (Batman) برای یافتن و گیر انداختن Dr. Kirk Langstrom می‌روند؛ که در بین طرفداران کمیک به Man-Bat معروف است. بعد از این‌که متوجه مرگ نابهنگام او دقیقاً قبل از رسیدن شما به صحنه قتل می‌شوید، باید صحنه را بررسی کرده و با نیروهای Freaks که در حال خرابی محوطه دانشگاه هستند مبارزه کنید؛ افرادی که در غیاب بتمن، دیگر ترسی از اعمال خود ندارند.
در نسخۀ کامل بازی، شما می‌توانید شخصیتی که می‌خواهید را برای بازی کردن انتخاب کنید، اما در این ویدیو، بخش ابتدایی در نقش Batgirl، نمایش داده شده است. با این حال که وقایع این بخش برای هر شخصیت یکسان است، هر چهار شخصیت، دیالوگ‌ها و انیمیشن‌های مخصوص به خود را در این بخش خواهند داشت.
موضوع قابل توجه این است که علی‌رغم نقش‌آفرینی بودن این بازی، هیچ‌کدام از شوالیه‌ها از ابتدای بازی ضعیف نیستند، در عوض، هر چهار شخصیت در استایل مبارزۀ بتمن مهارت دارند و پیشرفت شما درون بازی، در مقابل، باعث می‌شود که هرکدام از آن‌ها توانایی فراتر از آن را برای خود بیابند (در ادامۀ ماه اطلاعات بیشتری از این سیستم پیشرفت منتشر خواهد شد).
پاتریک ردینگ (Patrick Redding)، کارگردان بازی در همین راستا توضیح داد:
این شخصیت‌ها از همان ابتدای بازی بی‌نظیر هستند. آن‌ها قرار نیست به عنوان مبارزان جرم و جنایت، غیرمؤثر واقع شوند، کاملاً برعکس آن است. همۀ آن‌ها به نحو احسن از مکتب مبارزه با جرم و جنایت بتمن فارغ‌التحصیل شده‌اند. بنابراین در زمان شروع، شباهت فراوانی خواهند داشت؛ به این معنا که بسیاری از این ابزار اساسی مبارزه و مخفی‌کاری، همچنین حرکت در محیط و استفاده از قلاب‌شان را در بر دارند؛ و در واقع طی روند بازی، آن‌ها به یک شوالیه تاریکی واقعی برای گاتهام سیتی، با چاشنی مخصوص به خود متمایز خواهند شد.
کسی نمی‌داند چه چیزی قبل از این بخش ابتدایی بازی، نمایش داده می‌شود. این استودیو، به‌شدت در رابطه با پرولوگ Gotham Knights محافظه‌کارانه عمل می‌کند و از اظهارنظر دربارۀ مکان و نحوۀ کشته شدن بتمن، سر باز می‌زند (همچنین شخص باعث‌و‌بانی آن). تنها می‌دانیم که شاگردان بتمن، یعنی Robin ،Batgirl ،Nightwing و Red Hood بالای مزار او جمع می‌شوند و تصمیم به حل معمای مرگ مرشد خود می‌گیرند.
بازی Gotham Knights در تاریخ 3 آبان 1401 (25 اکتبر 2022)، برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی انتشار خواهد یافت. جزئیات بیشتری از موارد فوق در ادامۀ ماه منتشر خواهند شد.
در پایان می‌توانید به تماشای تریلر 16 دقیقۀ ابتدایی بازی Gotham Knights بپردازید:
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick