یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
دبیرکل فدراسیون فوتبال در جلسه با مسئولان سازمان لیگ خواستار رسیدگی فوری به تخلف باشگاه ها در قبال تیم فوتبال امید شد.
به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال امید ایران اردوی تدارکاتی خود برای حضور در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی را در حالی آغاز کرده است که باشگاه‌های لیگ برتری کمترین میزان همکاری را با این مجموعه داشته‌اند.
همین امر درخواست مهدی مهدوی کیا سرمربی امید برای کناره‌گیری این تیم از حضور در مسابقات قونیه ترکیه شده است اما حسن کامرانی فر دبیرکل فدراسیون با آن مخالفت کرده است.
کامرانی فر در جلسه با غلامرضا جباری مسئول کمیته جوانان فدراسیون توضیحات وی را درباره کمبود بازیکن پذیرفت تا در جلسه فوری با مسئولان سازمان لیگ خواستار پیگیری آنها در تعامل با باشگاه‌ها شد.
دبیرکل فدراسیون با رجوع به مصوبه هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال خواهان حضور حداقل دو بازیکن از هر باشگاه در لیگ برتر شده است که این درخواست با مخالفت باشگاه‌هایی همچون استقلال، پرسپولیس، سپاهان اصفهان و تراکتور تبریز همراه شده است.
حضور پر رنگ بازیکنان جوان در ترکیب اصلی تیم‌های مدعی قهرمانی باعث مخالفت سرمربیان آنها با درخواست تیم امید شده است اما کامرانی فر اصرار به حضور پررنگ آنها در اردوی تیم امید دارند.
ادامه عدم همکاری مدعیان قهرمانی لیگ برتر با تیم مهدوی‌کیا
با این حال کامرانی فر تصمیم دارد تمام تلاش خود را برای حل مشکل کمبود بازیکن تیم امید ادامه دهد تا شاگردان مهدوی کیا با حضور در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی کسب تجربه کرده و آماده حضور در مقدماتی انتخابی المپیک پاریس شوند.
میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال نیز نشستی را با مسئولان کمیته ملی المپیک برگزار خواهد کرد تا بخشی از مشکلات مالی جاری تیم امید را برطرف کند.
باشگاه‌های مدعی قهرمانی در بیست و دومین دوره رقابت‌های لیگ برتر در حالی حاضر به تعامل با تیم امید نیستند که اکثر سرمربیان این تیم‌ها در گفتگو با مهدوی کیا به او قول هرگونه همکاری داده بودند اما حالا راضی به انجام این کار نیستند.
یاسین سلمانی، امیر علی صادقی، محمدمهدی احمدی، آریا برزگر، میلاد کر، مهدی هاشم نژاد جزو شاخص‌ترین غایبان اردوی تیم امید بودند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick