یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ام 10 تا از بهترین جراح زیبایی پلک در تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم. از جراحی زیبایی پلک که اصطلاحا جراحی بلفاروپلاستی نامیده می شود، میتوان برای از بین بردن مشکلاتی همچون افتادگی پلک و … استفاده کرد. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.
چشم عضو حساس و حیاتی می باشد به همین دلیل توصیه می‌شود برای انجام جراحی زیبایی پلک قبل از انجام جراحی تحقیقات لازم را انجام بدهید و به بهترین پزشک متخصص مراجعه کنید تا دچار هیچ گونه مشکلی نشوید. در ادامه این مقاله به برخی از روش های شناخت بهترین جراح پلک در تهران می پردازیم:
برای انجام جراحی زیبایی پلک پوست و چربی های اضافی برداشته می شود تا پوست فرد سفت شود و مشکل افتادگی پلک اصلاح شود. همچنین با انجام این جراحی چین و چروک های ناحیه اطراف چشم نیز کاهش پیدا میکند و تاثیر زیادی در زیبایی چهره افراد دارد و باعث می شود چهره افراد جوانتر به نظر برسد.
جراحی پلک با بیهوشی کامل: در این روش بیمار تحت بیهوشی کامل قرار می گیرد و می‌توان هر دو پلک بالا و پایین را همزمان جراحی کرد.
جراحی پلک با نیمه بیهوشی: برای انجام جراحی پلک به این روش ناحیه مورد نظر را بی حس می کنند و به بیمار داروهای ضد درد و اضطراب را تزریق می کنند تا بیمار به خواب برود و در حین جراحی دچار هیچ گونه درد و اضطرابی نشود.
جراحی پلک با بی حسی موضعی: برای انجام جراحی پلک به این روش پزشک متخصص بی حس کننده را به اطراف پلک مراجعه‌کنندگان تزریق می‌کند تا بی حس شود و بیمار دچار هیچگونه دردی نشود.
دکتر رضا وقردوست مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران دریافت کردند و سپس موفق شدند تا با رتبه اول در رشته جراحی فعالیت طبابت خود را آغاز کنند. ایشان مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کردند و سپس موفق شدند تا به عنوان استادیار در دانشگاه علوم پزشکی فعالیت کنند.
از سوابق دکتر رضا وقردوست میتوان به عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران، کسب رتبه اول امتحانات برد جراحی عمومی و …. اشاره کرد. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح زیبایی پلک در تهران می باشند.
خدمات:
آدرس : تهران ، تقاطع مطهری و میرزای شیرازی ، ساختمان پزشکان 111، طبقه چهارم ، واحد هشتم
شماره تماس : 02188725115
دکتر بهزاد خوروش فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی فک و صورت می باشند و در زمینه تخصص خود بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه می دهند. از سوابق دکتر بهزاد خوروش می توان عضو انجمن رسمی جراحان پلاستیک و زیبایی ایران، عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا و … اشاره کرد. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح زیبایی پلک در تهران می باشند.
خدمات:
آدرس : تهران ، میدان ونک ، خیابان بیستم گاندی ، پلاک 16 ، طبقه دوم ، واحد سوم
تلفن تماس : 02188778795
دکتر حمیدرضا فتحی مدرک پزشکی خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده اند و موفق شدند تا با رتبه اول از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شوند. ایشان همیشه در تلاش هستند تا در زمینه تخصص خود بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند.
از سوابق دکترحمیدرضا فتحی میتوان به عضو انجمن جراحان ایران، عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران، انجام جراحی زیبایی در کلینیک های پاریس، پایه گذار تیم جراحی میکروسکوپی دانشگاه باکو و … اشاره کرد. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح زیبایی پلک در تهران می باشند.
خدمات:
آدرس : تهران، بلوار نلسون ماندلا، بن بست قبادیان شرقى، پلاک پنجم ، واحد بیستم
شماره تماس : 09362480678
دکتر ابوالفضل رحیمی فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی می باشند. ایشان مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم را به طور مستقیم از انگلستان دریافت کرده اند و در حال حاضر دارای کلینیک جراحی زیبایی و پلاستیک در تهران می باشند. ایشان همیشه در تلاش هستند تا در زمینه تخصص خود بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح زیبایی پلک در تهران می باشند.
خدمات:
آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بین پل همت و میدان ونک، ساختمان 1266 (جنب ساختمان خورشید) طبقه 4، واحد13
شماره تماس: 02188775508
دکتر فاطمه حسینی زادگان فوق تخصص جراحی زیبایی می‌باشند و مدرک فوق تخصصی جراحی زیبایی را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران دریافت کرده اند. ایشان در تلاش هستند تا در زمینه تخصص بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهد. همچنین ایشان جزئ یکی از بهترین جراح زیبایی پلک در تهران می باشند.
خدمات:
آدرس: تهران، فرمانیه، اندرزگو، بعد از وطن پور شمالی، بن بست سالاری، واحد 302
شماره تماس: ۰۹۰۳۶۴۲۱۵۱۵
دکتر محمود ناظمیان مدرک دکترای پزشکی عمومی خود را از دانشگاه یزد دریافت کرده اند و موفق شدند تا فارغ التحصیل شوند. ایشان بعد از فارغ التحصیلی به مدت دو سال در اورژانس بهاباد یزد مشغول به خدمات رسانی به مراجعه کنندگان شدند و سپس موفق شدند تا مدرک تخصصی خود را از دانشگاه تهران دریافت کنند.
دکتر محمود ناظمیان پس از تلاش فراوان در سال 1392 مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را دریافت کردند. از سوابق دکتر محمود ناظمیان میتوان به عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران، دریافت رتبه برتر برد تخصصی و …. اشاره کرد. همچنین ایشان جزء  یکی از بهترین جراح زیبایی پلک در تهران می باشند.
خدمات:
آدرس:  تهران، جردن، بالاتر از جهان کودک، نبش سپیدار، پلاک ۵۹، ساختمان مهرگان، طبقه ۴
شماره تماس: 02188207691- 0218820147
دکتر امیر دریایی مدرک دکترای پزشکی عمومی خود را در سال 1384 از دانشگاه علوم پزشکی تبریز دریافت کردند و بعد از گذراندن دوره سربازی به عنوان دستیار تخصصی جراحی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی مشغول به فعالیت شدند.
دکتر امیر دریایی موفق شدند تا در سال 1390 به عنوان جراح عمومی از دانشگاه تبریز فارغ التحصیل شوند و سپس با تلاش فراوان مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران دریافت کردند. دکتر امیر دریایی همیشه در تلاش هستند تا در زمینه تخصص خود بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح زیبایی پلک در تهران می باشند.
خدمات:
آدرس: تهران، جردن، پایین تر از پل میرداماد، نبش سپیدار، طبقه اول بانک پارسیان، ‌واحد دوم
شماره تماس: 02188884100- 02188856920
دکتر علی محمودی متخصص جراحی چشم و پلک می باشند و مدرک تحصیلی خود را در این رشته از دانشگاه تهران دریافت کرده اند. ایشان همیشه در تلاش هستند تا در زمینه تخصص خود بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند و تاکنون بسیاری از جراحی های خود را با موفقیت و کمترین عارضه انجام داده‌اند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح زیبایی پلک در تهران می باشند.
خدمات:
آدرس: تهران خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، روبروی ایستگاه مترو شریعتی، کوچه شواری، پلاک 27، ساختمان پزشکان رازی، طبقه اول، واحد چهارم
شماره تماس: 02122880518
دکتر سیده مطهره عبدالهی دارای مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان مدرک پزشکی عمومی و تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران دریافت کردند و سپس موفق شدند تا برد فوق تخصصی خود را در رشته جراحی پلاستیک و زیبایی را از دانشگاه علوم پزشکی دریافت کنند.
ایشان همیشه در تلاش هستند تا در زمینه تخصص خود بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهند. از سوابق دکتر سیده مطهره عبدالهی می توان به عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی، عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران، دریافت برد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی، تدریس جراحی عمومی به عنوان استادیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و …. اشاره کرد. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح زیبایی پلک در تهران می باشند.
خدمات:
آدرس: تهران ، جردن ، نرسیده به بلوار مدرس ، طبقه زیر همکف داروخانه شبانه روزی آفریقا
شماره تماس : 22056879- 021
دکتر پیمان برومند متخصص گوش و حلق و بینی و فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشند. ایشان بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی موفق شدند تا تخصص خود را در رشته گوش و حلق و بینی از دانشگاه تهران دریافت کنند. سپس برای ارتقاء دانش پزشکی خود در دوره های مختلف بین المللی در کشورهای انگلستان امارات و…. شرکت کردند.
از سوابق دکتر پیمان برومند میتوان به عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران، دریافت لوح تقدیر از دانشکده پزشکی زاهدان، عضو انجمن راینولوژی ایران، عضو انجمن راینولوژی و آکادمی جراحان پلاستیک اروپا و …. اشاره کرد. همچنین ایشان جز ء یکی از بهترین جراح زیبایی پلک در تهران می باشند.
خدمات:
آدرس : تهران، میدان ونک (ضلع شمال شرقی)، خیابان شهید صانعی غربی، ساختمان پزشکان نگین، طبقه سوم، واحد هشتم .
شماره تماس:  02188652561
به طور دقیق نمی توان گفت چه افرادی کاندیدای مناسبی برای انجام جراحی زیبایی پلک می باشند به همین دلیل توصیه می‌شود برای تشخیص به بهترین جراح بلفاروپلاستی یا جراح پلک مراجعه کنید. به طور کلی می‌توان گفت افرادی که پوست اطراف چشم آنها متورم و افتاده است برای انجام جراحی پلک کاندیدای مناسبی هستند.
در برخی مواقع امکان دارد پف کردن چشم ها دلایل مختلفی همچون آلرژی داشته باشد که به همین دلیل توصیه می‌شود قبل از انجام جراحی درباره اینکه مشکل شما به دلیل افزایش سن است و به دلیل مشکلاتی همچون آلرژی نمی باشد مطمئن شوید. اگر فرد تمامی شرایط را برای انجام جراحی زیبایی پلک داشته باشد، می تواند نتایج خوبی را از این جراحی دریافت کند و بهبودی چشمگیری را مشاهده کند. همچنین نکته قابل اهمیت این می باشد که انجام این جراحی تاثیر بسزایی در زیبایی صورت افراد دارد.
برای انجام جراحی پلک پزشک متخصص برش هایی همسو با خطوط پلک در زیر شکاف پلک ایجاد می‌کند و برش های ایجاد شده به گونه ای می باشد تا بعد از انجام جراحی و بهبودی به راحتی قابل مشاهده نباشد و جای برش بر روی صورت باقی نماند. قبل از انجام جراحی پزشک متخصص نواحی که دارای پوست اضافی و چربی می باشد را کاملا بررسی و مشخص می کند و سپس با استفاده از ابزار مخصوص برشی را ایجاد می کند.
میزان برداشت پوست اضافه و چربی به تشخیص پزشک متخصص بستگی دارد و مواردی همچون عضلات صورت، تقارن ابروها و …. در میزان برداشت پوست اضافی و چربی ها تاثیر دارند. بعد از انجام جراحی، پزشک متخصص برای بستن محل زخم بخیه های بسیار ظریفی را ایجاد می کند.
انجام آزمایش های فیزیکی: پزشک متخصص قبل از انجام جراحی زیبایی پلک آزمایش فیزیکی انجام می دهد. این آزمایش شامل بررسی قسمت های مختلف پلک، تست تولید اشک و …. می باشد.
انجام آزمایش های بینایی: قبل از انجام جراحی پلک، پزشک متخصص بینایی و دید پیرامونی مراجعه‌کنندگان را بررسی می کند.
انجام عکسبرداری از پلک: قبل از انجام جراحی پزشک متخصص درخواست می کند تا عکس برداری از پلک را انجام بدهید، زیرا با انجام این کار از زوایای مختلف چشم عکس برداری می شود. انجام این عکسبرداری به طراحی جراحی، بررسی تأثیرات جراحی و…. کمک بسزایی می‌کند.
خشکی چشم: در برخی مواقع امکان دارد افراد بعد از انجام جراحی زیبایی پلک با مشکلاتی همچون خشکی چشم مواجه شوند به همین دلیل پزشکان متخصص برای جلوگیری از این عارضه بعد از انجام جراحی زیبایی پلک، قطره های چشمی تجویز می‌کنند که توصیه می‌شود مراجعه کنندگان از این قطره ها در زمان معین شده استفاده کنند.
تورم: یکی از عارضه هایی که بعد از انجام جراحی زیبایی پلک به وجود می‌آید تورم و کبودی می باشد و برای جلوگیری از این عارضه توصیه میشود قبل از انجام جراحی به هیچ عنوان از داروهای ضد انعقاد کننده خون استفاده نکنید تا دچار مشکل عارضه تورم و کبودی نشوید.
برای انجام جراحی زیبایی پلک هزینه هایی را باید پرداخت کنید که میزان هزینه پراختی به عوامل مختلف بستگی دارد که این عوامل در تعیین هزینه جراحی تاثیر بسزایی دارند، به همین دلیل نمی‌توان هزینه مشخصی را برای انجام این جراحی تعیین کرد.
عواملی که در هزینه جراحی پلک تاثیر دارند میزان تجربه پزشک متخصص، منطقه جغرافیایی و …. می باشد. همچنین باید در نظر داشته باشید برای انجام جراحی زیبایی پلک به غیر از پرداخت هزینه پزشک متخصص باید هزینه کلینیک، هزینه آزمایش و داروهای تجویز شده را نیز بپردازید.
کلام آخر
افرادی که دچار مشکلاتی همچون افتادگی پلک هستند، می توانند برای درمان مشکل خود به سراغ روش جراحی زیبایی پلک بروند. انجام این جراحی در زیبایی صورت افراد نقش بسزایی دارد، همچنین می توان گفت این جراحی جنبه درمانی نیز دارد. در این مقاله ما تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم 10 تا از بهترین جراح زیبایی پلک در تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز بتوانید به بهترین پزشک متخصص مراجعه کنید.
نوشته بهترین جراح زیبایی پلک در تهران【سال1401 】❤️ + لیست 10 تایی اولین بار در پزشکا ❤️ | بهترین سایت پزشکی و زیبایی در ایران. پدیدار شد.
source
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick