instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
دو ماه پس از عرضه برای پلتفرم PC و سیستم عامل‌های اندروید و IOS، بازی Diablo Immortal به دستاورد جدیدی رسیده است. این اکشن نقش آفرینی رایگان و پر حاشیه بیش از 30 میلیون بار نصب شده است.
از زمان عرضه در دوم ژوئن برای پلتفرم موبایل و PC، بازی Diablo Immortal بیش از 30 میلیون بار دانلود و نصب شده است. با توجه به عبور از مرز 20 میلیون در بیست و چهارم جولای، به نظر می‌رسد که نرخ رشد این بازی قوی بوده است. بدون شک عرضه‌ی بازی در کشور چین در بیست و پنجم جولای در این مهم بی‌تاثیر نیست. Diablo Immortal یکی از سریع‌ترین عناوینی است که به این دستاورد می‌رسد. در واقع تنها Pokemon GO بالاتر از این عنوان قرار دارد.
علی رغم انتقادات شدیدی که به خاطر پرداخت‌های درون برنامه‌ای بازی به آن وارد شده، Diablo Immortal توانسته درآمد بسیار خوبی از طریق همین پرداخت‌های درون برنامه‌ای داشته باشد. طبق گزارشات تا کنون بیش از 100 میلیون دلار به صورت جهانی در فروشگاه این بازی از طریق Google Play و App Store خرج شده است.
اکثر درآمد بلیزارد از این بازی در کشور آمریکا بوده است. کره‌ی جنوبی و ژاپن هم به ترتیب در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند. هم‌چنین 59 درصد کل درآمد بازی از App Store اپل بوده است. بازی Diablo Immortal در حال حاضر در میانه‌ی فصل دوم بوده و تا چهارم آگوست فرصت خرید Battle Pass کنونی آن را دارید. این بازی بر روی پلتفرم‌های موبایل و PC در دسترس است.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
آفرین. همینجوری از این بازی ها حمایت بکنید تا که انگیزه داشته باشن که تیغشون رو تیز تر کنن و وقتی میخوان ملت رو تیغ بزنن زیاد اذیت نشن!
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick