یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
logo-samandehi
فروش شارژ
خرید گیفت کارت
اهنگ جدید ایرانی
دانلود سریال آفتاب پرست
دانلود فیلم دوبله فارسی
هاست ایران
دانلود سریال ایرانی
اجاره خودرو
آموزشگاه زبان
اهنگ جدید
تعمیر جک بازکن پارکینگ
ارسال پیامک تبلیغاتی
دستگاه شیرینگ
خرید بلیط هواپیما
تعمیرات کرکره برقی شبانه روزی


شاتل

حمید عزیززاده پیشکسوت آبی های پایتخت با دفاع از تصمیم ساپینتو مدعی شد که حق خسرو حیدری بود در کادرفنی استقلال حضور داشته باشد.
مدافع تیم فوتبال استقلال گفت که بازی‌های استقلال و سپاهان همیشه خوب بوده و امیدوارم شروع لیگ با بازی این دو تیم جذاب آغاز شود.
حمید عزیززاده درباره تقابل استقلال و سپاهان در هفته اول بیست‌ودومین دوره لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت:
در آغاز لیگ درباره هیچ تیمی نمی‌توان پیش‌بینی کرد، به این دلیل که همه از بدنسازی و اردوها می‌آیند. در هفته‌های اول، تیم‌هایی که ضعیف‌تر باشند و به تیم‌های قوی‌تر برخورد کنند برای‌شان بهتر است چون هنوز هماهنگ نیستند و بازی‌های سخت را نیز رد کرده‌اند. برخورد دو تیم مدعی اما، به سود سایر مدعیان قهرمانی می‌شود چون ممکن است بازی با تساوی به پایان برسد یا یک تیم شکست بخورد.
وی در مورد اینکه وضعیت کدام تیم بهتر است، تصریح کرد:
شرایط دو تیم قابل قیاس نیست و نمی‌توان گفت کدام بهتر است. استقلال فصل گذشته قهرمان شد و چند رکورد زد اما سپاهان با آن همه بازیکن و ریخت و پاش جایگاه بهتر از سومی کسب نکرد. هر دو تیم مربی‌ فصل گذشته‌شان را از دست دادند و مربیان خارجی آوردند که تفکرات متفاوتی دارند. بنابراین، خیلی نمی‌توان پیش‌بینی کرد شرایط کدام تیم بهتر است. باید دید کدام تیم طبق برنامه‌های‌شان پیش رفته‌اند. از استقلال و سپاهان مثل همیشه انتظار بازی خوب و قشنگ می‌رود و امیدوارم شروع این لیگ جذاب باشد.
مدافع پیشین باشگاه استقلال و سپاهان با اشاره به وضعیت آبی‌پوشان یادآور شد:
بیشتر بازیکنان با نظر کادرفنی جذب شده‌اند. باشگاه بازیکنان را به مربی معرفی کرده و شاخصه‌های‌شان را توضیح داده و در نهایت او تأیید کرده است. تیمی که قهرمان شده نیازی به تغییر و تحول ندارد. فصل گذشته مهدی مهدی‌پور نشان داد بازیکن توانمندی است و خیلی توانست کمک کند و امیدوارم امسال هم مثل سال گذشته عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته باشد.
عزیز‌اده در خصوص حضور خسرو حیدری در کادرفنی استقلال و انتقاد برخی افراد از جمله مهدی امیرآبادی به حضور او گفت:
کار خوبی است که بازیکنی که سال‌ها در استقلال بازی کرده و جوان است و انگیزه دارد خودش را نشان دهد، در کادرفنی حضور داشته باشد. سال گذشته برخی‌ گفتند استقلال خوب بازی نمی‌کند که گفتم استقلال خوب بازی نکند ولی ببرد. نتیجه بازی‌های استقلال قهرمانی بود و الان کسی به خاطر ندارد آبی‌پوشان در فلان بازی خوب بازی کرده‌اند یا نه. استقلال قهرمان شد و فصل را بدون شکست به پایان رساند. امثال حیدری‌ها باید از کجا و چطور شروع کنند؟ برخی صحبت‌ها جای تعجب دارد. مطمئن باشید کسی که توانایی نداشته باشد، دوام نمی‌آورد. حق حیدری بوده که در کادرفنی استقلال حضور داشته باشد.


سفرمارکت بلیط هواپیما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
توسط mohtavaclick