instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
شبکه‌ی CW در خبری اعلام کرد که سریال The Flash با فصل نهم به کار خود پایان می‌دهد.
ظاهراً سریال درام ابرقهرمانی The Flash (فلش) که بر اساس شخصیتی به همین نام از کمیک‌های دی‌سی ساخته شده است به پایان کار خود نزدیک شده است. این سریال که جزو موفق‌ترین و پربیننده‌ترین سریال‌های شبکه‌ی CW است با فصل نهم خاتمه می‌یابد.
خالق این سریال اریک والاس (Eric Wallace) در بیانیه‌ای در مورد فصل نهم این سریال گفت:
نه فصل، نه سال نجات دادن شهر سنترال سیتی که در آن مخاطبان ما را در یک سفر احساسی پر از عشق، شوخ‌طبعی و صحنه‌های تماشایی همراهی کردند؛ اما حالا بری آلن به نقطه‌ی آغازین دور پایانی مسابقه رسیده است. برای این که این سریال پا به دنیای تلویزیون بگذارد، افراد خارق‌العاده زیادی زمان، عشق و استعدادشان را صرف آن کردند.
همزمان با نزدیک شدن به فصل پایانی سریال که قرار است تا میراث این اثر را ارج بنهد؛ من می‌خواهم از بازیگران، تهیه‌کنندگان نویسندگان و تیم خارق‌العاده‌مان که کمک کردند تا سریال The Flash به چنین تجربه‌ی فراموش نشدنی‌ای تبدیل شود، صمیمانه تشکر کنم.
قبل از اعلام رسمی تمدید سریال The Flash برای فصل نهم، شایعات مختلفی در مورد به پایان رسیدن این سریال شنیده می‌شد. ابتدای امر قرار بود تا فصل هشتم سریال The Flash، فصل پایانی آن باشد؛ اما شبکه‌ی CW در نهایت موفق به تمدید قرارداد ستاره‌های این سریال یعنی جاستین گرنت (Justin Grant) وکندیس پتن (Candice Patton) شد.
این مسئله راه را برای تغییر در پایان سریال برای خالق سریال The Flash و تهیه‌کنندگان باز کرد و آن‌ها کار بر روی فصل نهم را آغاز کردند. فصل نهم این سریال سیزده قسمت خواهد داشت و مراحل تولید آن از ماه آینده آغاز خواهد شد. فصل نهم سریال The Flash در سال 2023 منتشر خواهد شد.
منبع: هالیوود ریپورتر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
این سریال فصل 3 باید تموم میشد. تا فصل 3 عالی بود ولی بعد به شدت افت کرد. نویسنده ها با اون ایده های احمقانه و بودجه ی به شدت کم گند زدن به اسم فلش
دقیقا منم تا فصل ۳ دوست داشتم
فصل ۴ گند زد
فصل ۵ خوب نبود
فصل ۶ هم که همه چی قر و قاطی شد بعد کلا گذاشتمش کنار
این همه سریال کنار هم دیگه این فضا خیلی سمی شده بود
شبکه هم انگار تازه بوی سم به مشامش رسیده همه رو داره کنسل میکنه
من ارو و فلش و سوپرگرل میدیدم
فقط ارو کامل دیدم
اون دوتای دیگه با تموم شدن ارو و اون قضیه مالتی ورس قاطی پاتی شدن
کلا گذاشتم کنار
این طور که تو سریال فلش همه مردم قدرت پیدا کردن ، فکر کنم فقط من تو دنیا موندم که قدرت فرا بشری ندارم
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick