instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
یک بازیکن Diablo Immortal مقدار زیادی پول نقد برای شخصیت خود هزینه کرده است و به‌نظر می‌رسد با مشکل جدیدی روبه‌رو شده است.
به نظر می‌رسد که آمار و ارقام‌های این فرد تا حدی بالا است که سرور بازی نمی‌تواند بازیکنی هم سطح او پیدا کند. یک استریمر به‌نام jtisallbusiness اکنون در تلاش برای پس گرفتن هزینه های خود از بلیزارد (Blizzard) است. او ادعا می‌کند که نزدیک به 100 هزار دلار برای بازی هزینه کرده است. در یک ویدیو پخش شده، این محتواساز حتی اعتراف کرد که در حال تماس با وکلا برای کمک به وضعیت نسبتا منحصر به فرد خود هستند:
من نمی‌توانم کارهایی را که به‌خاطر آن برای این کاراکتر پول خرج کرده‌ام را انجام دهم و هیچ چهارچوب زمانی برای اینکه این مشکل چه زمانی قرار است درست شود، در اختیار ندارم. حتی نمی‌دانم که آیا این مشکل درست می‌شود یا نه، زیرا من تنها بازیکن در سراسر جهان هستم که با آن مواجه شدم.
او اظهار داشت که قبلا سعی کرده‌اند مستقیما از طریق انجمن‌ها و توییتر درباره وضعیتشان با بلیزارد تماس بگیرند. پاسخی که آن‌ها از شرکت دریافت کردند تنها قولی برای رسیدگی به این مشکل بود. با این حال، از آن زمان تاکنون چیزی برای jtisallbusiness تغییر نکرده است.
ماه گذشته مایک یبارا (Mike Ybarra)، رئیس بلیزارد، از ریزتراکنش‌های بحث برانگیز موجود در Diablo Immortal دفاع کرد. در همین زمان، مایک اظهار داشت که اکثر بازیکنان هیچ پولی در بازی خرج نمی‌کنند. او گفت:
فلسفه ما همیشه این بود که با گیم‌پلی عالی پیشتاز باشیم و مطمئن شویم که صدها میلیون نفر می‌توانند کل کمپین را بدون هیچ هزینه‌ای پشت سر بگذارند. من درمورد سیاست جدیدمان برای Diablo احساس بسیار خوبی دارم.
در همین حال، توسعه دهندگان در حال کار روی یک باگ در سیستم XP هستند. ادعا می‌شود بازیکنان میلیون‌ها XP را در بازی از دست داده‌اند.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
خدا واقعا پولو به کیا میده😂
به صندوق مایکروسافت 😂😂😂😂
قطعا ماکرو فن نبوده 😂 (1 دلاری بازا)
باهاش می‌توانست کل اعضا گیمفا رو کنسول پلی استیشن ۵ بده 🥲🥲🥲
دعا خیر هم پشتش بود 😂😕
واقعا wtf ترین خبری بود که خوندم.
خودش یک پا میم.
وقتی با خودم عهد می‌بندم که دیگه پولم رو الکی خرج نکنم:
۵۰ هزارتا به من میدادی ، من و تمام هم محله ایی هام میومدیم هم تیمیت میشدیم 🥲🥲
100 هزار دلار.
یک هزارم این مبلغ رو خرج سودوکو و روبیک کن شاید عقلت سرجاش بیاد.
هر دم از این باغ بری میرسد…
سلام بنده خودم دارم بازی میکنم اصلا همچین چیزی نیست ،بعضیا میخوان بازیو خراب کنن که با این حرفا نمیتونن ۳۰میلیون دانلود کردن بازیرو تا الان حالا حالاهم رو دستش نمیاد دمشون گرم واقعا
می خواست هزینه ننماید!
امثال همین ادم باعث شدن بازی های pay to win رواج پیدا کنه
پس حقته عزیزم
مشکل پول زیاد اینه که از یه جا به بعد نمی دونی چجوری خرجش کنی
یکی از دوستام یه رفیق داشت که ۵ سال پیش می گفت این فقط ماهی ۶۰۰ میلیون اجاره جمع می کنه
میگفت کاری نیست که فک کنی و نکرده باشه واقعا نمی دونه چیکارکنه دیگه
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick