یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
پس از ارزیابی مهارت افزایی بخش تشخیص مولکولی آزمایشگاه بانک ملی ایران، صلاحیت فنی این آزمایشگاه تایید شد.
آزمایشگاه بیمارستان بانک ملی ایران که پیش از این اقدام به راه اندازی بخش تشخیص مولکولی آنفولانزا به روش Real-Time PCR کرده و فرایندهای ارزیابی و تایید خود را به پیش می برد توانست صلاحیت فنی این بخش را از آزمایشگاه مرجع سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور دریافت کند.
این بخش از آزمایشگاه پس از راه اندازی و کسب مجوز، وارد مرحله مهارت افزایی شد که در این زمان، کیفیت عملکرد آزمایشگاه برای تشخیص مولکولی آنفولانزا توسط ناظران و کارشناسان مورد بررسی قرار گرفته و امتیازی به این بخش اختصاص داده می شود. در صورت کسب امتیاز لازم توسط آزمایشگاه، صلاحیت آن برای ادامه فعالیت تایید می شود که آزمایشگاه بیمارستان بانک ملی ایران در این مرحله توانست امتیاز لازم را کسب کند.
گفتنی است؛ تشخیص مولکولی آنفولانزا از طریق Real-Time PCR روشی است که در مدت زمان کوتاه و با دقت زیاد می تواند آنفولانزا را از انواع دیگر بیماری های مشابه مثل کرونا، سرماخوردگی و امراضی که علائم مشابه با این نوع بیماری را دارند تشخیص داده و حتی در مقاطعی، میزان وجود ویروس در یک نمونه را هم مشخص کند.
آزمایشگاه تشخیص مولکولی بیمارستان بانک ملی در سال 1401 موفق به اخذ گواهینامه های استاندارد مدیریت کیفیت ISO9001 و ISO10002 شده است که جزو بالاترین سطح گواهینامه های صادره در سراسر دنیا به حساب می آید. این آزمایشگاه در بهار 1399 در بحران پاندمی کووید -19 فعالیت خود را آغاز کرد و همین امر باعث تشخیص زودهنگام بیماری و درمان به موقع بیماران شد.
آزمایشگاه مولکولی در زمینه تشخیص بیماری های عفونی و سرطانی می تواند کمک شایانی در تشخیص زودهنگام بیماری داشته باشد.
 
روابط عمومی بانک ملی ایران
قیمت تور کیش
دانلود جوکر
Kim Kardashian

source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick