یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
logo-samandehi
فروش شارژ
خرید گیفت کارت
اهنگ جدید ایرانی
دانلود سریال آفتاب پرست
دانلود فیلم دوبله فارسی
هاست ایران
دانلود سریال ایرانی
اجاره خودرو
آموزشگاه زبان
اهنگ جدید
تعمیر جک بازکن پارکینگ
ارسال پیامک تبلیغاتی
دستگاه شیرینگ
خرید بلیط هواپیما
تعمیرات کرکره برقی شبانه روزی


شاتل

به گزارش خبرنگار مهر، «آرماند دورن» در گفتگو با شبکه RB Sport روسیه صحبت‌هایی را در مورد سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران و اتفاقات و حواشی پیرامون این بازیکن مطرح کرد:
شما قبلاً گفته بودید که با آزمون در مورد تصمیم دادگاه روسیه صحبت نکردید که طبق آن او باید نفقه‌ای را به یکی از افراد کازان بپردازد. آیا در نهایت در مورد آن صحبت کردید؟
– راستش، نه. آخرین باری که درباره این موضوع صحبت کردیم، سردار در حال رفتن بود. اما متذکر می‌شوم که او با فرم عالی از تعطیلات برگشت، واقعاً زحمت کشید و ما به سردار افتخار می‌کنیم. او در پیش فصل نیز عملکرد خوبی داشت. سعی کردم با این موضوع او را اذیت نکنم تا حواسش پرت نشود. از آزمون می‌خواهم با آمادگی روحی و جسمی به فصل جدید نزدیک شود. بایر روز شنبه یک بازی حساس خارج از خانه مقابل دورتموند خواهد داشت، بنابراین این هفته برای سردار بسیار مهم است و اکنون زمان طرح چنین سئوالاتی نیست. ببینیم شاید در هفته‌های آینده این موضوع را مطرح کنم اما الان وقتش نیست. باید روی فوتبال تمرکز کنیم.
* در این فصل چه انتظاری از آزمون دارید؟ آیا شانسی برای تبدیل شدن به آقای گل بوندس لیگا وجود دارد؟
– البته، او قادر به این کار است. اما در بایر، سردار می‌تواند در پست‌های مختلف بازی کند، نه تنها به عنوان یک مهاجم نوک. لورکوزن می‌تواند از او به‌عنوان یک ۹ کاذب یا به قول آلمانی‌ها یک مهاجم سایه استفاده کند. در بایر وظیفه او فقط گلزنی نیست، بلکه ایجاد موقعیت گل برای دیگران است. به عنوان مثال، در بازی جام حذفی، سردار دو پاس گل داد.


سفرمارکت بلیط هواپیما


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
توسط mohtavaclick