instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
 کنسول نینتندو سوییچ در سه ماهه‌ی منتهی به تاریخ 30 ژوئن 2022، به میزان 3.34 میلیون دستگاه فروخت و آمار کلی فروش خود را به 111.08 میلیون واحد رساند.
نینتندو گزارش درآمد خود در سه ماهه‌ی اول سال مالی 2023 را منتشر کرد که شامل سه ماه منتهی به تاریخ 30 ژوئن 2022 می‌شود. طبق این گزارش، کنسول نینتندو سوییچ تا تاریخ مذکور آمار فروش 111.08 میلیون دستگاه در سراسر جهان را به ثبت رسانیده است. این آمار آخرین بار تا تاریخ 31 مارس 2022 به عدد 107.65 میلیون واحد رسیده بود.
در طول این سه ماه، 3.34 میلیون کنسول سوییچ و 41.41 میلیون بازی این کنسول فروخته شده است. فروش سخت‌افزار به دلیل کمبود قطعات نیمه هادی که بر تولید تأثیر می‌گذارد، 22.9 درصد کاهش یافته است. تقاضا برای این کنسول هنوز در همه‌ی مناطق ثابت است و این کنسول در حال حاضر در ششمین سال عرضه‌ی خود قرار دارد.
چنین انتظار می‌رود که شرایط قطعات از اواخر تابستان تا پاییز بهبود یابد و نینتندو ادعا می‌کند که باید چشم‌انداز روشن‌تری در مورد تولید برای سال تقویمی آتی ارائه کند.
در زمینه‌ی آماده‌سازی برای فصل تعطیلات، ما از سیستم حمل و نقل مناسبی استفاده خواهیم کرد و برای ارائه هر چه بیشتر دستگاه‌های سوییچ به مصرف کنندگان در هر منطقه تلاش خواهیم کرد.
اما تاکنون تغییری در پیش‌بینی مالی تلفیقی این شرکت برای سال مالی 2023 ایجاد نشده است. این شرکت چنین پیش‌بینی می‌کند که تا تاریخ 31 مارس 2023، 21 میلیون کنسول نینتندو سوییچ فروخته شود.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
به احتمال خیلی زیاد یا حتی به طور قطع با این سرعت سروسام آور در فروش ، رکورد پلی استیشن ۲ رو خواهد زد . احتمال خود نینتندو هم اینو میدونه و میخواد همین کار رو بکنه و شاید تا زدن رکورد ، کنسول نسل بعدی شون حتی معرفی هم نشه !
مهمتر از رکورد فروش، سرعت فروش هستش که تو بازه زمانی کمتر میتونه این رکورد رو بشکنه.
مقایسه کنسول دستی و هیبردی با کنسول خانگی اصلا کار درستی نیست هر موقع نینتندو کنسول خانگی ساخت تونست با کنسول های پلی استیشن رقابت کنه بیا با هم حرف میزنیم به یاد بیار نسل شش که نینتندو کنسول خانگی داشت حتی از ایکس باکس اورجینال هم شکست خورد دیگه چه برسه به پلی استیشن دو افسانه ایی . قیمت سوویچ 200 دلار و 300 دلاره توی بازاری هست که هیچ رقیبی توی کنسول های دستی و هیبردی نداره برای همین فروشش زیاده اینکه کتسولش هیبردیه و کمبود قطعاتش مثل کنسولای خانگی هم نیست تاثیر زیاد توی تولید زیاد و فروش زیاد داره در ضمن آخرین بار کنسول خانگی ps4 رکورد کنسول خانگی ps2 رو شکست و توی مدت زمان کمتر به فروش 100 میلیونی رسید لازم نیست یه کنسول دستی و هیبریدی بیاد رکورد یه کنسول خانگی بشکنه پدربزرگ خودش قبلا اینکارو کرده
پدربزرگ خودش = نوه خودش
این nonesenseهایی رو میگی باور داری بهشون یا فقط یه چیزی میگی که گفته باشی؟ چه ربطی به دستی و هیبریدی بودن داره؟ خود نینتندو چندین کنسول دستی و هیبریدی عرضه کرد و شکست خورد، سونی هم بد شکستی خورد سر ps vita. فرقی نداره خانگی باشه یا دستی یا هیبریدی مهم اینه که نینتندو با سیاست درست و استراتژی مناسب تولید محتوای صحیح یکه‌تازی میکنه، اگر هوش و درایتش نبود که الان مثل wii u شکست خورده بود. بازار هم که هیچی اکثر فروش نینتندو سوییچ اروپا و آمریکا بوده کی گفته فقط بخاطر بازار ژاپنه؟ نینتندو با درسی که از کنسول کذایی wii u گرفت تونست موفق بشه که امثال تو بیان کذبگویی کنن. اگر فقط و صرفا هیبریدی بودن و دستی بودن موفقیت درست میکرد الان سونی PS VITA 2 3 4 هم تولید کرده بود.
قیمت پلی 2 زمان عرضه 299 دلار بود سوییچ هم 299 دلار. هر دو بعد از مدتی کاهش قیمت داشتن حتی از نظر قیمت هم نمیتونی استدلالی که کردی رو ساپورت کنی. جدای از تمام این‌ها، کمبود قطعات چه ربطی داره، کمبود قطعات مال کنسول‌های نسل نهمه به خاطر چیپ ست‌هایی که دارن، نینتندو سوییچ رقیب اونا نیست، نینتندو سوییچ رقیب نسل هشتم هم نیست، چیزی که اهمیت داره اینه که محبوبیت بالایی داره و این موضوع باعث ناراحتی یک سریاس که شما هم جزوشی.
بماند که بحث کنسول خانگی هم باشه Wii یه بار ایکس باکس و پلی استیشن رو در هم کوبیده نسل هفتم و برنده رقابت در فروش بود. یکم فکر و تحقیق کن به جای این که اول کامنت بذاری.
رکورد ps2 رو میزنه
.Wooh , Yeah babe ! that’s what I’ve been waiting for
خوبه🤌
اه اه
چ می فروشه
ب ps2 نرسه😅
برسه مشکلی نیست
به نظرم فروش کنسولا به گیمرا ربطی نداره
و اگر فروش بالا بره باعث پیشرفت نینتندو میشه
یه دلقک: از ایکس باکس بیشتر بوده ههههههههه🤡🤡🤡🤡
ادیت: من کنسول ندارم و برام اهمیتی نداره🙂👍
جانم … این است قدرت انحصاری!
بیاید این کلیشهٔ ذهنی رو کنار بزارید و درک کنید موفقیت یک کنسول هیچ وقت در طول تاریخ فقط یک عامل نداشته و نخواهد داشت – انحصاری های نینتندو قطعا حرف زیادی واسه گفتن دارن ، اما تمام فروش کنسول بخاطر بازیای انحصاریش نیست ، فروش یک کنسول بر میگرده به بازاریابی شرکت سازنده که این خودش به چند عامل تقسیم میشه – بازی انحصاری ، حمایت توسعه دهنده های شخص ثالث ، تبلیغات مؤثر و هزینه کردن واسه برند سازی و تثبیت جایگاهش در ذهن اکثریت کژوال ، جلب اعتماد فن های قدیمی به طرق مختلف ، پشتیبانی و سرویس دهی بلند مدت و عوامل دیگه همه در محبوب شدن و در نتیجه فروش یه کنسول مؤثرن – نمی‌دونم دلیل نگاه تک بعدی شما چیه
عالی 🧡
نیتندو سوییچ حیف تو ایران خیلی اندریتده
فاقد اهمیت
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick