یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

مدیر روابط عمومی آمیکو از حضور موفق آمیکو در نمایشگاه حمل ونقل و ترانزیت و نمایشگاه جامع مدیریت شهری (خدمات شهری) که به صورت همزمان در اصفهان از چهار الی هفت مرداد ماه برگزار شد خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از خودروپلاس؛ این رویداد شاهد حضور شرکت های بزرگ‌خوددرو ساز بود یکی از این شرکتهای بزرگ خودروساز که طی سالهای گذشته توانسته با محصول پیکاپ خود جایگاه ویژه ای میان مشتریان خودرو به خود اختصاص دهد شرکت ارس خودرو دیزل(آمیکو) است، آمیکو با محصولات متنوع کار و تجاری توانسته بازار مناسبی را در بین رقبا برای خود بوجود بیاورد و سهم قابل توجه ای از بازار را دراختیار بگیرد.
 

مدیر روابط عمومی گروه صنعتی آمیکو در خصوص حضور آمیکو در نمایشگاه حمل و نقل اصفهان اظهار داشت: نمایشگاه ترانزیت حمل ونقل اصفهان از تاریخ 4 الی 7 مرداد 1401 در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برگزار شد. ما در قالب دو نمایشگاه در اصفهان حضور داشتیم؛ و با توجه به عنوان نمایشگاه (نمایشگاه مدیریت و خدمات شهری و نمایشگاه حمل و نقل و ترانزیت) گروه صنعتی آمیکو تصمیم گرفت با محصولات پیکاپ آسنا و کامیون ده چرخ 2631 که کاربری کمپرسی و میکسر دارد  در این نمایشگاه حضور پیدا کند استقبال خیلی خوبی در این ایام‌ از نمایشگاه شد،و خودروی پیکاپ آسنا و آسنا آفرود مورد استقبال بازدید کنندگان قرار گرفت و مردم خوب اصفهان توانستند محصولات آمیکو را از نزدیک بازدید نمایند، در نمایشگاه مدیریت شهری و خدمات شهری،شهرداران و معاونین و مقامات شهرداریهای شهرهای اصفهان ،ماهشهر،مشهد و سایر شهرها از این نمایشگاه بازدید نمودند و با محصولات آمیکو آشنا شدند. 
 

بی ریا در ادامه افزود این نمایشگاه با همکاری نمایندگی 1103 آخوندی و 1105 مختاری برگزار شد و در این نمایشگاه شرایط فروش نقدی و اعتباری برای مشتریان محترم استان اصفهان در نظر گرفته شد.
گروه صنعتی آمیکو با شبکه گسترده خدمات پس از فروش در سرتاسر ایران با بیش از 50 نمایندگی فعال و موجودی کافی قطعات یدکی همه خودروها در سایت جلفا و انبار تهران وهمچنین انبارهای مجهز نمایندگی‌ها آمادگی ارایه خدمات  به مشتریان محترم را دارد.
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com
source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick